• Reklama

Telefon z CM do 800 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z CM do 800 zł

Postprzez sneju » 16 paź 2014, o 12:41

Witam.

Bardzo liczę na waszą pomoc. Sprawa wygląda tak. W tym momencie korzystam z SGS2. Gdyby nie to, że bateria kuleje i appki włączają się dość długo to nie myślałbym o wymianie. Od dłuższego czasu korzystam z przeróżnych romów. Najbardziej odpowiada mi CM i chciałbym telefon który też by z niego korzystał, tak samo jak z jakiegoś przyzwoitego kernela.
Nie mam mega wymagań. To co mnie interesuje:
1. bateria ok 3000mAh
2. wyświetlacz o ładnych kolorkach (nie musi być więcej niż 1280x720) i przekątnej max. 5 cali
3. fajnie jak by miał LTE
4. żeby appki sie szybko włączały (4-8rdzeni i ze 2gb ramu) i nie zamulały.
5. ładny wygląd zewnętrzny (brak nachalnych skrzypiących plastików, sreberek, szeroki ramek itp)
6. NIE potrzebuje dual sim

Nie gram w nic na telefonie, poza grami logicznymi gdy jeżdże komunikacją a i to sporadycznie. Telefonu używam do dzwonienia, mailowania, jako mini tablet z manualami do pracy, organizer i do videorozmów.
Kwota to ok 800zł (to jest max - wliczając shipping i ew. vat) ale jeśli za niewielką dopłatą było by coś znacznie lepszego to też napiszcie.
sneju

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Telefon z CM do 800 zł

Postprzez bartazzz » 16 paź 2014, o 13:24

na dzień dzisiejszy z chńczyków to xiaomi redmi 1 s otrzymał rom z cm11 ale nie wiem czy do końca odpowiadałyby Ci jego parametry. Choc userzy pisza że romjest tak zrobiony że zostaje dużo wolnego ramu
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Jaki telefon kupić ?