• Reklama

Telefon z bardzo dobrym aparatem do 1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z bardzo dobrym aparatem do 1500zł

Postprzez jooa » 18 lut 2015, o 21:31

Cena (bez VAT): do 1500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: max. 5.5"/-
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2GB / min. 16GB (jeśli ma slot na kartę pamięci) / -
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): -
Wymagania (parametry, funkcje):
- dobry aparat główny i przedni
- płynne działanie
- porządne wykonanie i ładny design
- przyzwoita bateria (żeby wytrzymała chcociaż 1 dzień średnio intensywnego użytkowania)
- wsparcie
- obsługa LTE
- bezproblemowe działanie z WIFI

Opis: Priorytetem jest dla mnie dobry aparat, który radzi sobie ze zdjęciami przy słabym oświetelniu oraz z większej odległości. Telefonu używam również do surfowania po Internecie, używania aplikacji (szczególnie tych do komunikacji jak WhatsApp, Skype, Snapchat, Facebook). Nie gram w gry. Nie mam zamiaru grzebać w systemie - oczekuję od telefonu, że przez dłuższy czas będzie bezbłędnie działał bez mojej zbytniej ingerencji. Nie znam się za bardzo na najnowszych modelach, więc uprzejmie proszę o podsunięcie mi kilku propozycji telefonów, które spełnią moje wymagania. :)
jooa

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Telefon z bardzo dobrym aparatem do 1500zł

Postprzez TLasky » 19 lut 2015, o 05:12

Meizu MX4, OnePlus One, każdy z nich Cię zadowoli, każdy z nich zmieści się w budżecie. Ze względu na brak chęci grzebania w systemie chyba Meizu będzie lepszą opcją, aczkolwiek chwilę schodzi przyzwyczajenie się do Flyme (ichniejsza modyfikacja Andka).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do Jaki telefon kupić ?