• Reklama

Telefon z 5,5" w FHD, minimum 2 GB RAM, duża bateria.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z 5,5" w FHD, minimum 2 GB RAM, duża bateria.

Postprzez mrsobol93 » 27 mar 2016, o 11:47

Cena : 500-550
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5" FHD 1920x1080
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GM, 16GB, 4x lub 8x
Dual/Single sim: Dula sim, ale single też może być
Preferowane marki: Zopo, LeTv, UMI odpada..
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Wymagania, duży ekran, bateria pozwalająca na prace bez ładowarki przynajmniej pół dnia, solidny.
Opis:

Witam !
Potrzebuje waszej pomocy. Ze wzgledu na to iż mój UMI HAMMER S odmówił posłuszeństwa byłem skazany na kupno czegoś na szybko wiec padło na HTC desire 620 (niestety tylko to było w ofercie operatora) jednak telefon ten to totalne badziewie i dno. Posiadałem kilka chińskich telefonów i bardzo je chwalę bo na prawde są godne uwagi.
Poszukuje telefonu z ekranem 5.5" w FHD, RAM 2GB, ROM 16 (wiecej nie potrzebuje), procesor 8x lub 4x 64 bit. Obowiązkowo dioda powiadomien. Czytnik linij papilarnych? Szczerze to zbedny bajer...
Czyli w skrócie:

Szybki, duzy ekran, solidny
Cena to myśle tak do 550 zł nie ma sensu płacić po 1000 zł bo i tak i tak telefon w moich rekach długo nie działa :/ zawsze pęka digitaizer...

Telefony które posiadałem : Zopo c2 platinum 32GB, Zopo zp998 16 GB, UMI HAMMER S

Mam niestety ograniczenie czasowo ponieważ 04.04.2016 wyjeżdzam w trase a przydał by sie telefon który bedzie funkcjonować plynnie a nie jak to beznadziejne HTC ktore tnie sie i laguje na potege...

Pozdrawiam !
Ostatnio edytowano 27 mar 2016, o 12:14 przez mrsobol93, łącznie edytowano 1 raz
mrsobol93

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?