• Reklama

Telefon w przedziale 600-700 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon w przedziale 600-700 zł

Postprzez mg1 » 18 lis 2015, o 01:37

Cena (bez VAT): max. 700 zł wszystkich kosztów, przy czym w razie zamawiania z Chin liczę na uniknięcie oclenia.
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5' - 5,5'
Ilość RAM/ROM/Procesor: Podzespoły wydajne do codziennego użytkowania wielu aplikacji, sporadycznych gier, głównie tych mało wymagających no i oczywiście internetu / sieci społecznościowych. ROM minimum 16 GB, ew. mniejszy z możliwością przeniesienia aplikacji na kartę.
Dual/Single sim: dual sim / sim + hybryda
Preferowane marki: Xiaomi, jednak rozważę każdą godną polecenia.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): To co będzie najbardziej opłacalne. Jestem gotowy poczekać na telefon kilka tygodni w przypadku zamówienia z Chin, i w ostateczności zapłacić podatek nałożony przez celników, jednakże wolałbym tego uniknąć.
Wymagania (parametry, funkcje): Jestem wymagający jeżeli chodzi o wykonanie, ekran oraz funkcjonalność a jednocześnie uniwersalność. Nie wymagam dużo od aparatu czy głośnika (powinny być przyzwoite). Liczę na godny czas pracy na baterii. Fajnie, gdyby obsługiwał gesty przy wyłączonym ekranie (ich brak to moim zdaniem największy minus Redmi Note 2).
Opis:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pozdrawiam, mg1

PS. Nie jestem pewien, czy dobrze wypełniłem wzór. Za wszelkie pomyłki przepraszam.
PS2. Jednocześnie chciałbym prosić o podsyłanie najbardziej opłacalnych okazji, sklepów czy aukcji w przypadku polecania jakiegoś telefonu (o ile ten dział na to pozwala).
mg1

Telefon:: sony xperia

Reklama

Re: Telefon w przedziale 600-700 zł

Postprzez eyesore » 18 lis 2015, o 05:24

Na wszystkie pytania o telefon do 700-800 zł powinien jakiś bot odpowiadać LeTV x600 lub 500 :) Oni w tej cenie mają bezkonkurencyjny sprzęt do zaoferowanie i żadne xiaomi, ani meizu nie maja szans.
eyesore

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE

Postprzez mg1 » 18 lis 2015, o 16:37

eyesore napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jak ten sprzęt ma się do tego co opisałem w moim poście? na pewno poczytam, ale chwilowo nie mam na to czasu, więc pytam. I drugie pytanie: gdzie go kupie najtaniej i najpewniej?
mg1

Postprzez blue_voyager » 18 lis 2015, o 16:56

Są wątki dotyczące tego telefonu, tam znajdziesz także informacje gdzie go kupić.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez Flyagaric » 18 lis 2015, o 18:18

W dedykowanym temu modelowi wątku jest taki link: http://www.aliexpress.com/item/Original ... eb201560_9
Cena za wersję 32GB gray, wręcz powala, ale niestety nie mogę nic powiedzieć o sprzedającym. W tej cenie telefon oferuje bardzo duużo. Ochrona Ali działa jak zawsze, więc umiarkowane ryzyko.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez tpawel » 18 lis 2015, o 18:46

Nie wiem czy patrzyliscie co ten sprzedawca ma jeszcze wystawione... On sprzedaje głównie refuby

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Flyagaric » 18 lis 2015, o 19:14

To jest istotne info. Dla mnie na tyle zniechecające, że nie zdecydowałbym się.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez mg1 » 19 lis 2015, o 13:11

Rozumiem, ze polecacie ogólnie najlepszy telefon z przedziału cenowego, który określiłem. Dziękuję za odpowiedzi, ale pytanie do osób mających większe pojęcie na temat tego modelu: czy odpowiada on moim oczekiwaniom opisanym w tym wątku? Najbardziej zależy mi na

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

PS. W kwestii LTE chodzi mi głównie o brak obsługi częstotliwości 800 MHz - czy może się okazać, że odczuje ten brak w przyszłości? Nie jestem i nie zamierzam być abonentem Plusa, który na razie chyba jako jedyny wykorzystuje tę częstotliwość. Czy to się nie zmieni?

PPS. Mam jeszcze jedno istotne pytanie: Czy te telefony są sprzedawane z ładowarkami pasującymi do polskiego standardu gniazdek? jest to o tyle istotne, że np. taki x600 ma USB typu C i (chyba) przyśpieszone ładowanie na oryginalnej ładowarce.
mg1

Postprzez Rafal1435 » 19 lis 2015, o 14:25

Ja kupiłem 11 na Aliexpress x600 32gb za 650zl z DHLem
Rafal1435
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: Elephone P9000

Powrót do Jaki telefon kupić ?