• Reklama

Telefon w granicach200-250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon w granicach200-250$

Postprzez Belv » 27 lip 2014, o 00:23

Siema! :)
Chciałem Was prosić o radę, bo nie znam się jakoś bardzo w tych klockach. Chce sobie zakupić jakiś fajny telefonik. Cena w granicach, hmm, 200$ +/-, bo jeśli będzie coś ciekawego drożej, to też wchodzi w grę. Jakie są moje wymagania.. Myślałem o jakimś większym wyświetlaczu, może nawet 6 cali. Jak myślicie, czy taki duży wyświetlacz nie będzie przeszkadzał na co dzień? Dual sim, obsługa aero też by się przydała. Jakiś ładny, zgrabny, wytrzymały. :D W gry gram czasami, nie jest to jakiś priorytet. Myślałem o ZenFone 6, ale nie wiem. Jeszcze jakbyście mi polecili jakieś linki zaufanych sprzedawców, bo jednak ~~700zł to nie są drobne pieniądze. Z góry dziękuję! :)
Belv

Reklama

Re: Telefon w granicach200-250$

Postprzez tranc » 27 lip 2014, o 00:51

xiaomi redmi note? co prawda tylko 5,5", ale dobry;) sprzedawca: goldway na ali przez nl post - jest szansa na brat vatu
tranc
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI

Postprzez Libero » 27 lip 2014, o 11:05

tranc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szansa na brak vat-u? To mogłeś sobie darować. A jak kolega zamówi i trafi to będzie Cie przeklinał. Poza tym ostatnio coś NL nawala i dłużej idą paczki a i już celnicy częściej sprawdzają.
Wracając do tematu, pytasz czy 6 cali nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu? Zależy od upodobań i preferencji. Jak Ci nie przeszkadza trzymanie takiego klocka koło ucha, który zakrywa całą twarz to spoko.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez Belv » 27 lip 2014, o 14:01

No właśnie dlatego się zastanawiam, czy taki duży ekran nie będzie mi przeszkadzał w normalnym użytkowaniu. Przeważnie miałem mniejsze telefony, teraz chciałem coś większego. Czyli mówisz, że teraz bez Vat-u raczej ciężko? Co to właściwie to NL? Jak sprawdzałem, to było tylko SP i DHL. A co do telefonu to ten Xaomi całkiem fajny. Widziałem jeszcze Huawei Honor 3X, też ciekawy, co myślicie?
Belv

Postprzez tranc » 27 lip 2014, o 14:38

Belv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zawsze zakładaj budżet w wersji z VATem. Jak uda się ominąć będziesz pozytywnie zaskoczony.

Goldway o którym wspominałem ma wybrane tylko SP i DHL, ale jak wybierzesz SP (Free Shipping) i zawrzesz w wiadomości do niego, że chcesz wysyłkę NL Postem to to zrobi bez dodatkowych opłat.
tranc
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI

Postprzez Belv » 27 lip 2014, o 23:20

Rozumiem, jestem przygotowany, jeśli będę zmuszony ten Vat dopłacić, normalna sprawa. Czyli tym NL Postem jest korzystniej? Jeśli będę zamawiał, mam poprosić o taki sposób wysyłki? No i doradźcie mi jeszcze z tym telefonem, który będzie dobrym wyborem.

Edit.
Mam jeszcze jedno pytanie. Będę płacił normalną kartą debetową. Czy opłaca mi się zamawiać kartę internetową w Multibanku? Czy duża będzie różnica w cenie?
Belv

Postprzez Libero » 28 lip 2014, o 10:07

Około 10 gr na dolarze więc tragedii nie ma jeśli miał by być to jeden zakup. Co do NL Post to ostatnio coś zawodzą i dość długo paczki idą.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez Michas303 » 28 lip 2014, o 21:06

Ja bym ci polecił ASUS Zenfone 5 8GB/16GB. Sam miałem dylemat pomiędzy Xiaomi a Zenfone i jednak mój wybór padł na Zenfone. Lepiej wypada w grach 3D, ma mniejszy ekran ( co dla mnie jest plusem bo przesiadam się z telefonu z 3,7 calowym ekranem) i ogólnie jakoś bardziej do mnie Asus przemówił. Wiele osób z tego forum także go zamówiło.
Michas303
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo ZUK Z2 Pro
ROM: LOS 14.1 by cosmedd

Postprzez Belv » 28 lip 2014, o 21:53

No i chyba tak zrobię. Po przejrzeniu na zdjęciach telefonów 5 calowych stwierdzam, że nic większego nie potrzebuję. :D Już ten ledwo wcisnę do kieszeni. Cena też w sumie mi odpowiada. O Xiaomi przeczytałem parę negatywnych opinii, natomiast o Huawei nadal nic nie wiem. Niemniej jednak Zenfone 5 w zupełności by mi wystarczył. Uważacie, że Goldway będzie dobrą opcją sprzedawcy? Jeśli macie jakieś zastrzeżenia do telefonu, czy sprzedawcy, to proszę o pomocne odpowiedzi. :D

Edit.
Co myślicie o tej aukcji?
http://www.aliexpress.com/item/100-orig ... 63957.html
Belv

Postprzez Michas303 » 28 lip 2014, o 23:03

Polecam tą aukcję: http://www.aliexpress.com/item/Original ... 07574.html

Sam tutaj zamówiłem, dużo osób ogólnie tutaj zamówiło. Firma jak widać nie oszukuję ludzi itd. Również tutaj zamówiłem, czekam teraz aż mi wyślą.
Michas303
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo ZUK Z2 Pro
ROM: LOS 14.1 by cosmedd

Powrót do Jaki telefon kupić ?