• Reklama

Telefon, tylko jaki?!

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon, tylko jaki?!

Postprzez fake4r » 26 lis 2015, o 15:59

Kwestia rozmiaru telefonu jest indywidualna dla każdego. Ja zaczynałem z dotykowych od 3,2" potem każdy kolejny wydawał mi się duży, ale do czasu. Później było 4", 4,5", teraz mam Note 4G 5,5". I to jest już moja granica, mimo że bardzo wygodnie użytkuje się telefon, (mam na myśli duży i czytelny wyświetlacz), niestety ciężko jedną ręką go obsługiwać. Również w kieszonce spodni jest nad wymiarowy. Jeżeli tylko to nie przeszkadza to Note 2 jest bardzo dobrym telefonem, ewentualnie można się zastanowić nad nadchodzącym lada moment Note 3 w metalowej obudowie. A mój następny telefon będzie miał 5 cali bo 5,5 to jednak dla mnie jest trochę za dużo.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?