• Reklama

Telefon

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon

Postprzez Misfit » 1 mar 2015, o 17:41

Witam.

Cena (bez VAT): 550 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5'' Rozdzielczość jak największa :]
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2/16/ 4 lub 8 rdzenii
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): -
Wymagania (parametry, funkcje): Parametry jak wyżej, funkcje podstawowe - to co ma teraz każdy smartfon (Wifi, Bluetooth, LED, Aparat z przodu i z tyłu etc.)
Opis: Zastanawiam się nad kupnem Elephone P6000, ale jestem ciekaw innych telefonów za podobną/mniejszą cenę z podobnymi/lepszymi parametrami. W tej chwili mogę kupić Elephone P6000 za 515 zł - kupywać czy lepiej może inny telefon w tej cenie.

Misfit.
Misfit

Telefon:: Xperia

Reklama

Re: Telefon

Postprzez shayk » 1 mar 2015, o 18:12

Nic lepszego nie znajdziesz, są tylko podobne i porównywalne. Chyba, że dołożysz do jiayu s3, za te pieniądze nie ma nic lepszego obecnie.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Powrót do Jaki telefon kupić ?