• Reklama

Telefon szybki z bardzo wydajną baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon szybki z bardzo wydajną baterią

Postprzez krecikjr » 31 maja 2016, o 22:59

Witam,

Zależy mi na telefonie szybkim z wydajną baterią. Telefon używam głównie do internetu, przeglądania zdjęć, dzwonienia i wysyłania smsów. Obecnie posiadam XIaomi Redmi 3 (nie wersja Pro). Niestety 5 cali okazuje się dla mnie za małe, gdyż korzystam często z internetu i poszukuję telefony 5,5 cala z wydajną baterią. Telefon głównie używam do internetu. Mam ciągle włączone dane mobilne lub wifi, synchronizację poczty. Cena nie gra roli. Który z obecnych telefonów posiada najlepsze parametry i najbardziej wydajną baterię? Xiaomi Redmi 3 nie jest zły, ale wcześniej przyzwyczaiłem się do Sony Xperia Z3 Compact i Xiaomi czasami przycina przy wielu otwartych zakładkach. Przeglądałem wiele telefonów i zatrzymałem się na Oukitel k6000 Premium, ale niestety premiera z tego co przeczytałem dopiero w październiku. Przede wszystkim zależy mi na baterii, ale też aby telefon nie posiadał słabych podzespołów przy których telefon będzie się lekko przycinać. Dzięki za propozycje :).

Podaję poniżej dane:

Cena (bez VAT): Nieograniczony limit budżetowy
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: max 5,5 cala / Min. HD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/ ROM min 16 GB + karta SD/ Jak najszybszy :)
Dual/Single sim: Dual Sim
Preferowane marki: Obojętnie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska/ Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Wydajna bateria i szybki system
Opis: Bateria bardzo wydajna i szybki procesor.
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, o 23:18 przez krecikjr, łącznie edytowano 1 raz
krecikjr

Reklama

Re: Telefon szybki z bardzo wydajną baterią

Postprzez blue_voyager » 31 maja 2016, o 23:03

Dodaj obowiązkowy w tym dziale szablon, w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1

Re: Telefon szybki z bardzo wydajną baterią

Postprzez Flyagaric » 1 cze 2016, o 13:29

Wygląda, że jedynym sensownym wyborem dla ciebie będzie Xiaomi Redmi Note 3 PRO. Dopisek "NOTE" jest tutaj podstawą, bo to zupełnie inny fon niż ten bez tego dopisku.
Snap650 powinien ci wystarczyć, bo to całkiem szybka bestia. Bateria 4000mAh, to coś czego telefony z lepszymi prockami nie dostają. System MIUI tez jest całkiem responsywny i szybki, choć pewnie z czystym Andkiem na Nexusach równać się nie będzie. Da się kupić szybszy telefon, ale bateria będzie sporo mniejsza - tu masz bardzo wyważony kompromis.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Powrót do Jaki telefon kupić ?