• Reklama

Telefon - specjalne wymagania

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon - specjalne wymagania

Postprzez davneson » piątek, 11 listopada 2016, 08:49

Cena (bez VAT): do 650 pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min 5,5'-5,7
Ilość RAM/ROM/Procesor:?
Preferowane marki: ?
Miejsce zakupu:chiny
Wymagania (parametry, funkcje):
Tel z dobrym Wii fii, szybki net, dobry gps, najlepiej z czytnikiem linii papilarnych, aparat na tyle dobry aby można było drukować foty, podświetlane guziki funkcyjne. Pomożecie?

wyklepane z telefonu x mi note
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Re: Telefon - specjalne wymagania

Postprzez basswitek » piątek, 11 listopada 2016, 10:30

Pojawiło się ostatnio sporo ciekawych telefonów w granicach 130-200$. Zobacz sobie ZTE Nubia Z7 max, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Letv Cool1 albo jakieś inne Letv, których ostatnio sporo się pojawiło w dobrych cenach patrząc na parametry (Letv lub LeEco - to inna nazwa). Może warto dołożyć trochę do tego modelu:
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy ... 0-4gb-32gb

Jeśli chodzi o drukowanie fotografii to bez powiększenia zdjęcia wyjdą dobre nawet z takiego Xiaomi RN3 Pro, który ma tylko przyzwoity aparat (niedoskonałości wychodzą przy większym powiększeniu). Najlepiej jakby telefon miał optyczną stabilizację (OIS) ale ciężko w tym budżecie o taki telefon. Ze starszych modeli jest jeszcze Zuk Z1 z OIS.
basswitek

Pochwały: 7

Re: Telefon - specjalne wymagania

Postprzez davneson » piątek, 11 listopada 2016, 23:55

Wybrałem choć nie brałem wcześniej pod uwagę . Xiamomi redmi note. Dzięki za pomoc

wyklepane z telefonu x mi note
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?