• Reklama

Telefon poniżej 4,7'' jaki ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon poniżej 4,7'' jaki ?

Postprzez fake4r » 7 sty 2016, o 18:24

Nie twierdzę że nie. A tak w ogóle jest mało dostępny ten model, nie widać go wiele nigdzie. Tak że raczej nie ma co zwracać na niego uwagi ;)
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Reklama

Postprzez Flyagaric » 7 sty 2016, o 19:12

Za 140 był tylko raz. Nie jest produkowany od dawna, więc jak się pojawi, to prawie 100%, ze refurb.
Lizaka się nie doczekał - jest tylko port Feroxxx z E7 na niego, ale on jeszcze nie jest w pełni funkcjonalny. MIUI w miarę regularnie wychodzi na niego, ale która wersja jest ostantio dostępną - nie pomnę.
Zielony był już pod koniec trudny do dostania. Ostatni kupiony na forum (TLasky) tez był biały, co mu trochę nie służy. Obudowa pre-CNC, więc ciut ostrawe krawędzie i bateria ciut mała.
Poza tym świetny fon, bo i ekran IGZO i konfig wporzo i trwała obudowa, tylko - wracamy do punktu wyjścia - nowy, już nie do wyrwania.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Postprzez clorox » 7 sty 2016, o 19:23

Były leżaki magazynowe, a teraz będą refurby, bo tego modelu już nie robią...
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 68

Postprzez rykool » 12 sty 2016, o 17:08

Tylko że iUni u2 nie posiada dual sim :-/
rykool

Postprzez Flyagaric » 12 sty 2016, o 17:52

Tak niestety jest w tym rozmiarze - zawsze jakieś "ale", czasem nawet kilka ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Postprzez eyesore » 12 sty 2016, o 17:53

Nie lepiej po prostu szukać czegoś z 5"? Często wymiary urządzenia są identyczne.

Wysłane z mojego X800+ przy użyciu Tapatalka
eyesore

Pochwały: 1

Postprzez fake4r » 12 sty 2016, o 17:56

Dokładnie. 4,7 to jest duża luka w rynku telefonów.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez clorox » 12 sty 2016, o 18:57

Ja bym zerknął jutro do x-kom'a. Dziś była promocja na Meizu M2 (biały) za 499zł. Zwykle jak dawali promocję to po białym następnego dnia był kolejny kolor w promocji. W takiej cenie, z polskiej dystrybucji to naprawdę dobra oferta.
clorox
VIP

Postprzez rykool » 13 sty 2016, o 11:17

Generalnie to najbardziej mi pasowałby tel nawet 4,3'' z dużą baterią, by nie ładować go zbyt często, jak chcę poklikać w necie to mam kompa. Niestety widzę, że jak coś się nie pojawi może na początku tego roku to faktycznie trzeba będzie zainteresować jakąś większą patelnią. Chociaż powiem że kilka modeli podanych wcześniej w tym wątku jest godne uwagi.
Prawie idealny technicznie i cenowo jest Meizu M2 - jedyny jego minus to jak zwykle duży 5'' ekran
rykool

Postprzez rykool » 25 sty 2016, o 12:26

Może ktoś się natknął na coś nowego w powyższym temacie z nowości na 2016 ?
rykool

Postprzez basswitek » 30 cze 2016, o 01:58

Niestety nie ma dobrych telefonów poniżej 5 cali (tzn są ale drogie np Sony Z5 compact). Jedyne co możesz zrobić to kupić używane Samsung Galaxy mini s3 / s4 albo jakąś Nokię 925 jeśli chcesz super aparat. Sam śledzę temat i wychodzą same słabe/przeciętne modele z 1gb ram i podstawowym aparatem 5mpix. Największy telefon jaki w miarę komfortowo się obsługuje 1 ręką to dla mnie 4,5 cali przy wąskich ramkach czyli tak do 6,5cm szerokości, choć i tak chyba trochę lepiej wziąć taki telefon w jedną rękę a pisać smsa palcem drugiej ręki. Więc ja do funkcji telefonu czy GPS, poczty email itd używam nadal dalej starej Nokii C7-00 (super jakość rozmów, malutki 3,5 cala), wejdzie do każdej kieszeni spodni... A ponieważ większy dobry telefon do komfortowej zabawy w internecie czy innych filmów i tak musi mieć min. te 5 cali, których nijak nie da się komfortowo obsłużyć jedną ręką (podkreślam - komfortowo, bo przy gimnastyce da się obsłużyć zarówno te 5+ cali) to dałem sobie spokój z szukaniem jak najmniejszego telefonu za wszelką cenę, tylko kupiłem drugi tel. 5,5" z dużą baterią do tego typu rzeczy i jest wszystko OK :)
Najmniejszy dobry tel. 5 cali to wspomniane Meizu M2 ale chyba się nie opłaca go kupić obecnie, skoro dokładając 15-20$ można mieć dużo lepsze Xiaomi Mi4 / Mi4c (6,9cm szerokości). Po szerokości i innych parametrach można wyszukać smartfony na kimovil.com
basswitek

Pochwały: 13

Postprzez clorox » 30 cze 2016, o 09:49

Zamiast Meizu M2 lepiej obecnie brać Vernee Thor'a.
clorox
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?