• Reklama

Telefon pod VR

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon pod VR

Postprzez Thyler » czwartek, 10 listopada 2016, 21:51

Witam,

Szukam sprawnego telefonu, który posłuży mi na długi czas.

Cena (bez VAT): 130$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5/FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: Byłoby miło, gdyby znalazł się 3GB Ram/Snapdragon
Dual/Single sim: Raczej dual
Preferowane marki: Brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): NIEZAWODNOŚĆ, LTE, działający GPS, w miarę sensowna bateria, wydajny (VR streamowanie obrazu na telewizor).
Opis: Szukam jakiegoś telefoniku spod stajni Androida, gdyż aktualna Lumia jakoś tak dziwnie się zachowuje (Windows jednak nie taki piękny...). Często są jakieś problemy np. z brakiem dostępu do sieci (dowiaduję się od znajomych).

W oko wpadł mi telefon Gigaset ME (http://www.banggood.com/GIGASET-ME-5_0- ... 93805.html).
Z promocją się mieści, a wygląda całkiem fajnie. Jedyny problem - kompletny brak informacji/recenzji w necie. Jedynie pare niemieckich filmików. Widać na nich, iż telefon działa całkiem płynnie (lepiej, niż Galaxy S6, ale jak jest na dłuższą metę?...).
Thyler

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Telefon pod VR

Postprzez INTseed » czwartek, 10 listopada 2016, 23:22

Do vr stosuje się telwfony o wyższych roździelczościach.
Może xaiomi mi4c zainteresuje.
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez skazi » czwartek, 10 listopada 2016, 23:32

INTseed napisał(a):Do vr stosuje się telwfony o wyższych roździelczościach.
Może xaiomi mi4c zainteresuje.

Przecież mi4c ma taką samą rozdzielczość.
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 46

Postprzez basswitek » piątek, 11 listopada 2016, 01:02

Meizu mx4 pro kupisz do 150$

Różnica między mi4c jest spora w ostrości wyświetlacza. Mx4 pro ma ostrzejszy również od galaxy s7 edge
basswitek

Pochwały: 7

Postprzez damianosr4 » piątek, 11 listopada 2016, 01:46

Z zyroskopem moze (?)

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka
damianosr4

Postprzez basswitek » piątek, 11 listopada 2016, 10:18

Jest żyroskop, w tej klasie telefonów to standard.

Z 5" jakbyś się zdecydował na tego Mi4c to dobry wybór, telefon jest fajny i bardzo szybki, tylko radziłbym wgrać Cyanogenmod zamiast MIUI i oczywiście root (albo kupić od razu tak skonfigurowany telefon jak nie chcesz się bawić). Do tego przed włączeniem streamowania ustawić sobie na pulpicie kilka profil taktowania procesora, wystarczy na minimum albo lekko ponad minimum, czas na baterii będzie dwukrotnie dłuższy i nie będzie się nagrzewał. Tam jest 6 rdzeni, 2 duże prądożerne (szybkie) 2x1.8ghz (minimum 384mhz) i 4 małe 1.44ghz (min. 384mhz), przy ustawieniu 2x 384 + 4x 384 filmy 720p chodzą płynnie, na wyższych rozdzielczościach musiałbyś sam sprawdzić, natomiast bateria trzyma bardzo długo, z 7-8h wytrzyma. Normalnie to ten telefon chodzi jak rakieta ale marnuje energię niepotrzebnie tam gdzie nie potrzeba (np właśnie na filmach).
basswitek

Pochwały: 7

Powrót do Jaki telefon kupić ?