• Reklama

Telefon pod konkretne wymagania bez ceny :)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon pod konkretne wymagania bez ceny :)

Postprzez eteri » 19 cze 2015, o 01:11

Cena (bez VAT): Jak najniższa przy moich wymaganiach
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5-6(ale nie może mieć ogromnych ramek) FullHD/QuadHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM:od 3GB w górę(im więcej tym lepiej)/ ROM: obojętnie, nie potrzebuje wiele miejsca na telefonie :-) / Procesor: 64bitowy, im wydajniejszy tym lepszy( chciałbym wydajność rzędu LG G2 i wyższą)
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: bez różnicy
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Zgrabny, bez kosmicznych wymiarów, grubość nie większa niż 9mm, bateria aby wytrzymała od rana do nocy. Aparat jak najlepszy, musi robić baaaaardzo dobre zdjęcia za dnia, wieczoru(do momentu zachodu słońca), zdjęcia po zmierzchu nie są zbyt ważne dla mnie, aczkolwiek flash potrzebuje dość silny :-) gps nie jest jakoś mega ważny, ale żeby podczas używania endomondo telefon nie świrował i w miare szybko łapał fixa :) w miare dobry przedni aparat oraz, raczej ostatni mój wymóg to dobre wsparcie, co najmniej android 5.1 i aby na tej wersji systemu się nie skończyło, bądź by były custom romy :-)
Opis: Witam, potrzebuje propozycji telefonu który mógłbym sobie kupić na już dość długi czas, wszystkie wymagania powyższe to mój idealny telefon. :-) Cena nie jest ważna do tego stopnia, abym nie musiał płacić np 2000zł, załóżmy, ze koło tych 1000zł mogę się zakręcić, jak będzie coś seerio warte dołożenia kasy to przemyślę. :-) Doradźcie mi też czy warto jest kupować telefon pod koniec wakacji tak jak mam zamiar(tylko zbieram kase do tego momentu) czy czekać dłużej, aż ceny pospadają, albo będą jakieś wyprzedaże? Bardzo dziękuję z góry za wszystkie rady, za czas poświęcony by mi pomóc. :)
Pozdrawiam
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Reklama

Re: Telefon pod konkretne wymagania bez ceny :)

Postprzez eteri » 21 cze 2015, o 18:46

up, pomoze ktos? :)
eteri
AKTYWNY

Postprzez rrobsonm » 21 cze 2015, o 21:05

Podsumowując, zrozumiałem Cię tak: aparat, bateria i żeby nie był syfem :)

LETV Le1v - nie wiadomo jak z ROMAMI
Nubia Z9
Xiaomi Note

Niestety za aparat w chinach trzeba sporo zapłacić.

Z tańszych jest jeszcze ciekawy, choć za mały. Xiaomi Mi 4i. A już całkiem po taniości z przyzwoitymi zdjęciami i baterią Lenovo K3 Note.

BTW Do końca wakacji wyjdzie jeszcze z 10 ciekawych modeli.
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Postprzez eteri » 21 cze 2015, o 22:34

Rozglądam się póki co, robię liste słabe i mocne strony, tak abym wybrał po prostu najlepiej możliwie :) Dzięki za propozycje :)
eteri
AKTYWNY

Postprzez Maltis » 22 cze 2015, o 09:34

A po co ci 64bit procesor..?

Telefon dla Ciebie to Oneplus one.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez sonic » 25 cze 2015, o 16:18

ja miałem podobne kryteria, choć skromniejszy budżet i zdecydowałem się na Ulefone Be Touch 2, między innymi przez aparat z przesłoną 1,8. Ale czy będzie taka w rzeczywistości oraz jak będzie z ROMami i wsparciem to będzie wiadomo pod koniec wakacji :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez rrobsonm » 25 cze 2015, o 22:52

Ulefone już raz oszukał z matrycą aparatu nas wszystkich. To wersja może być ciekawa gdy mocno liczymy pieniądze. Jednak jak ktoś nie patrzy tak dokładnie na każdą złotówkę, to warto czasem sobie kupić sprzęt lepszej klasy, różnice 200$ a 300$ widać gołym okiem gdy patrzymy na coś więcej niż Antutu.

BTW Ulefone same telefony wg mnie robi dobre, wydaje mi się, że o klasę wyższe niż często do niego porównywany Elephone.
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Powrót do Jaki telefon kupić ?