• Reklama

Telefon - mobilne centrum multimedialne do 200-250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon - mobilne centrum multimedialne do 200-250$

Postprzez Digiben24 » 11 paź 2015, o 16:21

Ja tu sobie kilka linków otwarłem:
Ulefone Be Touch 2 - przyciski na panelu na nie na ekranie
Gionee Elife E7 brak slotu MicroSD ale tak jak ulefone ma przyciski na panelu a nie na ekranie, ma SD
iOcean X9 nie ma MicroSD, przyciski na ekranie ale za to jest najmniejszy z nich wszystkich
IUNI U3 całkiem kompaktowe rozmiary jak na 5.5", przyciski znowu na ekrnaie, brak MicroSD, SD na pokładzie więc całkiem ok, ale tylko 4.4 KK
Jakieś opinie, którego warto brać po uwagę?
Nokia 5230 -> Samsung Galaxy Mini -> Samsung Galaxy Mini 2 -> Prestigio PSP 5457 DUO -> Samsung Galaxy Trend -> Sony Xperia E4 -> ??
Digiben24

Telefon:: Xperia E4/M 5457 Duo

Reklama

Re: Telefon - mobilne centrum multimedialne do 200-250$

Postprzez Digiben24 » 12 paź 2015, o 18:51

A jak prezentują się telefony Cubota: X9, X10 i X11? Dla slotu mSD mogę zrezygnować z FHD, nie ma z tym problemu.
PS. dlaczego nie mogę edytować postów (a przynajmniej nie po kilku godzinach)?
Nokia 5230 -> Samsung Galaxy Mini -> Samsung Galaxy Mini 2 -> Prestigio PSP 5457 DUO -> Samsung Galaxy Trend -> Sony Xperia E4 -> ??
Digiben24

Telefon:: Xperia E4/M 5457 Duo

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?