• Reklama

Telefon idzie 50dni??????? (chiny)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon idzie 50dni??????? (chiny)

Postprzez virussv14 » 6 lut 2014, o 19:54

Witam,
zamówiłem sobie jakieś 5 dni temu telefon Jiayu g3t z aliexpress. Więc tak nie wiem czy ten chinol jest na urlopie, ale na stronie pisze, że wysyłka nastąpi do 50dni.
Pisałem do niego kiedy wyśle ale dalej nie mam odp... Sprzedawca niby OK ma same pozytywy 99.6%, kolega też u niego zamawiał i mu pisało 10dni i doszło jest zadowolony ale nie aż 50....
Teraz się zastanawiam czy anulować i zamówić od kogoś innego czy czekać dalej??
Miał ktoś tak kiedyś?

Pozdrawiam
virussv14

Telefon:: xperia

Reklama

Re: Telefon idzie 50dni??????? (chiny)

Postprzez ebola1972 » 6 lut 2014, o 19:57

Teraz chinczyk ma swieto wiec ci raczej nie odpisze. Skoro ma bardzo dobry feedback to powinien ci wyslac w miare szybko. Nie panikuj.
Jak juz piszesz to podaj link do sprzedawcy bo nie wiadomo o kogo chodzi

Wysłane z Xiaomi HongMi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez drago68 » 6 lut 2014, o 20:01

Przed Chińskim Nowym Rokiem praktycznie wszystkie sklepy na Aliexpress przedłużyły sobie czas przetwarzania na wysłanie paczki.
U nich to Święto trwa dość długo,... nawet niektóre fabryki mają przerwę do 4 tygodni.
Poczekaj jeszcze parę dni na odpowiedź, na pewno chińczyk się odezwie, jak piszesz, że dobry sklep.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez bumbum » 7 lut 2014, o 14:33

to normalka, kazdy chce po całym roku w koncu wziac urlop. U mnie jest 17 dni na wysyłkę i tez nie panikuje.
Wzeszłym roku ponad 2 miechy czekałem jak trafiłem na chinski rok
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez puyol1987 » 7 lut 2014, o 14:37

mam podobna sytuacje, ale to chyba mozna anulowac transakcje?? skoro w opisie wyraznie napisane bylo ze czas wysylki to maks 3 dni a w detalach wiadomosci mam czas na wysylke 90 dni?? masakra po prostu :)
puyol1987

Postprzez virussv14 » 7 lut 2014, o 22:45

Anulować, tak oczywiście można. Mi aktualnie pisze jeszcze 48dni :D Napisałem do niego ale jak na razie dalej nic ale poczekam jeszcze ten tydz. i zobaczymy. A anulować jak na razie nie ma chyba sensu jak kolega też u niego zamawiał i przyszło i wszystko działa.

Zamawiałem u niego: http://www.aliexpress.com/item/3000MAH- ... 43294.html

Chociaż jakby wszedł na chwile i dał jakieś info nie było by źle... bo widzę że inni są dostępni :(
virussv14

Postprzez existe » 7 lut 2014, o 23:23

uwielbiam takich panikarzy klapiacych by klapac, ale zeby 2 zdania przeczytac to juz mu mozg zlasowalo
na podanej aukcji jest wszystko wyraznie napisane i sianie paniki swiadczy o twoim braku klepki
wysylka do 8 dni, czas przesylki przy singapure post od 15 dni, gwarancja zwrotu kasy jesli by nie doszlo przed 60 dniami, mozlowosc zwrotu do 15 dni
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez virussv14 » 9 lut 2014, o 13:58

Odpisał :D
"we will send you in 5-10 days, cause we are all in holiday now.

Thank you"

Mam nadzieje że dotrzyma słowa :D
virussv14

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI