• Reklama

Telefon i9300 procesor MTK 6235

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon i9300 procesor MTK 6235

Postprzez Reden483 » 14 lis 2012, o 13:13

chodzi o ten telefon[hide] http://allegro.pl/i-9300-wi-fi-tv-4-2-s ... 85706.html
[/hide]
wiem tyle że ma procesor mtk6235 i tylko tyle .Proszę o pomoc
ale ile ma MHz ten procesor
z jaką prędkością chodzi internet na wifi i bez wifi
koś wie ile ten tel ma pamięci RAM/ROM
ile ma wyświetlacz kolorów
czy będę mógł wgrywać wszystkie aplikacje i gry Java
ile ma pamięci zewnętrznej
i czy będą mógł wgrać system android
i czy jest na tym telefonie bo na zdjęciach na pudelku widać logo android a na innych aukcjach z androidem takie samo pudełko jest

z góry dzięki
Ostatnio edytowano 14 lis 2012, o 21:12 przez Reden483, łącznie edytowano 1 raz
Reden483

Reklama

Postprzez DD50 » 14 lis 2012, o 14:18

procek ma 208mhz.
wifi dziala kiepsko albo wcale, ram i rom mikro ilosci.
ekran bije poxeloza
i nie wgrasz tam androida
DD50

Postprzez Reden483 » 14 lis 2012, o 18:01

dzięki za info ale jestem jeszcze trochę zielony na czym to polega z tym ekranem co to jest poxeloza ,i czy wie ktoś z jaką prędkością chodzi internet z wifi i bez wifi . i jak wogóle sprawdza się telefon bo zamówiłem go i nie wiem co zrobić czy zrezygnować czy nie
Reden483

Postprzez paparacco » 18 lis 2012, o 13:12

Hmmm, nie chcę zamartwiać ale żeś zakupił kaszane która będzie się nadawać jedynie do telefonowania i smsowania. Rozdzielczość ekranu kwas, system to napewno nie android, zapomnij żebyś uruchomił na tym telefonie jakieś sensowne gry. Zdjęcia na tej aukcji allegro nie przedstawiają sprzedawanego modelu tylko oryginalny SGSIII.
paparacco

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI