• Reklama

Telefon Full HD z dobrą baterią (Xiaomi, Meizu?)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon Full HD z dobrą baterią (Xiaomi, Meizu?)

Postprzez Kamilek » 19 paź 2016, o 17:59

Cena (bez VAT): 400-600zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5" FULL HD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2 GB spokojnie styknie
Dual/Single sim: nie ważne
Preferowane marki: Xiaomi, Meizu
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): LTE800 (B20) i dobra bateria >3000 mAh
Opis:

Hej, szukam telefonu dla osoby 50+ obeznanej bardzo dobrze w temacie androida. Szukam telefonu z dobrym i czytelnym wyświetlaczem Full hd 5-5'. Wiem że istnieje wiele wersji Xiaomi i ludzie bardzo polecają te ze snapem, ale uważam że obejdzie się bez niej w przypadku korzystania z sms, telefonu, Youtube i Map. Sam mam Meizu m3 note i widzę, że można dorwać taki za 500zł w Gearbest -> https://www.pepper.pl/promocje/meizu-m3-note-2-gb-ram-16-gb-rom-gearbest-26604. Xiaomi Redmi Note 3 kupię za podobne pieniądze. Dobrze jakby miał kartę pamięci. Performance nie jest bardzo wymagany, może to być trochę słabszy telefon bez Snapdragona, byle by miał dobrą baterię i dobry GPS. Kupiłbym Meizu ale brak Lte800 jest dokuczliwe na wiosce, gdzie telefon będzie używany.
Kamilek

Telefon:: MEIZU m1 note
ROM: flyme 4.5.7I

Reklama

Re: Telefon Full HD z dobrą baterią (Xiaomi, Meizu?)

Postprzez tpawel » 19 paź 2016, o 19:17

Redmi note 3 pro International(kate) 2/16. Kupi go w okolicach 140$

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Jaki telefon kupić ?