• Reklama

Telefon ELEPHONE P2000 czy Xiaomi Note

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon ELEPHONE P2000 czy Xiaomi Note

Postprzez kamiloos94 » 27 gru 2014, o 04:14

Witam wszystkich forumowiczów, ostatnio już dostaje zawrotu głowy od tych wszystkich telefonów jak przeglądam i zostały w walce 2 otóż są to: Xiaomi RedMi Note (wersja wcdma - nie chce lte zależy mi na dual sim) oraz Elephone P2000. Cenowo chodziło mi do 700 zł gdyż budżet mam niesamowicie ograniczony tylko do tej kwoty. Raczej na tą chwilę przychylam się ku temu drugiemu ale proszę o konkretne rady osoby, które rzeczywiście się znają, a jeśli o jakimś aparaciku telefonicznym mówią to żeby mieli z nim jakiekolwiek obycie ( zależy mi na prawdziwych- życiowych opiniach) .
Pozdrawiam wszystkich,
Kamil
kamiloos94

Telefon:: Kruger&Matz Soul

Reklama

Re: Telefon ELEPHONE P2000 czy Xiaomi Note

Postprzez jerzyjerzy » 29 gru 2014, o 16:10

Mam ELEPHONE P2000 od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony.

Nie chce mi się w tej chwili pisać recenzji, więc napisz, co chcesz wiedzieć, to postaram się opisać.
jerzyjerzy

Pochwały: 9
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Small EUI by aurel

Powrót do Jaki telefon kupić ?