• Reklama

telefon do zdjęć marketingowych max 700zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon do zdjęć marketingowych max 700zł

Postprzez bartchezzz » środa, 12 października 2016, 14:38

Witajcie przyjaciele,

Cena (bez VAT): 600-700 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: najlepiej 5-5,3', max 5,5'
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: redmi 3s, redmi note 3 pro prime
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): chiny
Wymagania (parametry, funkcje): najbardziej zależy mi na dobrych zdjęciach, prowadzę domy wakacyjne i chcę
wspomóc marketing o dużą ilość zdjęć obiektów na zewnątrz, w środku oraz krajobrazów. Tel ma być wykorzystywany
do Internetu. Reszta nie ma aż tak dużego znaczenia.
Opis: od jakiegoś czasu planuje zmienić telefon. Mój obecny to lenovo a820 - czas na zmiany.
Redmi wydaje się być bezkonkurencyjny pod każdym względem wobec innych telefonów. Aparat nie zawsze
jest pod ręką, telefon tak dlatego zależy mi na ZDJĘCIACH. Po analizach wielu testów itd wiem, że note 3 jest mega
wydajniejszy, natomiast pod względem zdjęć zależnie od testów albo wypadał lepiej 3s albo note 3. Jak to jest?

Będę bardzo wdzięczny o wskazanie tańszego sprzedawcy, kodu rabatowego etc.

Pozdrawiam
bartchezzz

Reklama

Re: telefon do zdjęć marketingowych max 700zł

Postprzez filozof71 » środa, 12 października 2016, 16:09

Hmm.Prowadzisz biznes i nie stać Cie za 500 PLN kupić używkę prawdziwego aparatu? Żenua...
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez Rafal1435 » środa, 12 października 2016, 16:51

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co cie to interesuje. Nie każdy kto ma biznes zarabia miliony... Po drugie nawet nie czytałeś co napisał i pleciesz bzdury, idź sie pobaw lepiej w kiblu...

Co do tematu, xiaomi maja słabe aparaty zarówno redmi jak redmi Note, myślałeś nad mi4s? Trochę drożej ale niewiele, albo np letv jakieś?
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez bartchezzz » środa, 12 października 2016, 17:10

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Widzisz... biznes nie polega na bezsensownym wydawaniu pieniędzy tylko na oszczędzaniu i inwestowaniu w moim przypadku w nieruchomości.
A Ty pewnie nawet telefon kupujesz na kredyt :D Skoro takiś bogaty to czemu kupujesz w ogóle tele z Chin a nie iphone'y np? ,,Żenua"

Rafal1435 napisał(a):

A co cie to interesuje. Nie każdy kto ma biznes zarabia miliony... Po drugie nawet nie czytałeś co napisał i pleciesz bzdury, idź sie pobaw lepiej w kiblu...

Co do tematu, xiaomi maja słabe aparaty zarówno redmi jak redmi Note, myślałeś nad mi4s? Trochę drożej ale niewiele, albo np letv jakieś?

Tak, myślałem. Nie chciałbym przeznaczać takiej kwoty na to. Pracuję biurowo, ale dużą część czasu spędzam w pracach konserwatorskich i budowlanych.
W związku z tym trochę szkoda gdyby coś się stało takiej kasy...
bartchezzz

Postprzez sebaj.p » środa, 12 października 2016, 17:12

W dobrej cenie można kupić teraz Nubie z9 mini która chyba nie ma konkurencji w cenie o koło 130 Usd pod względem aparatu.
sebaj.p

Postprzez bartchezzz » środa, 12 października 2016, 17:33

Letv 2 pro jest naprawdę w porządku, jednak miałbym obawy co do niego. Co to w ogóle za marka? Coś konkretnego?

sebaj.p napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie mogę znaleźć takich cen...
Ostatnio edytowano środa, 12 października 2016, 18:13 przez bartchezzz, łącznie edytowano 1 raz
bartchezzz

Postprzez Flyagaric » środa, 12 października 2016, 17:52

Sęk w tym, że w zasadzie brakuje chińczyka, który robi dobre zdjęcia we wnętrzach. Nawet w dużo wyższych budżetach nie jest łatwo, a tutaj będzie zwyczajnie przeciętnie i mam wątpliwości czy rezultaty nadadzą się do materiałów marketingowych.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez bartchezzz » środa, 12 października 2016, 18:18

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Powiem tak - telefon ma służyć jako urządzenie wspomagające do takich pierdów na insta fejsa bloga itp. Fundamentalne zdjęcia robione są lustrzankami.

Wewnątrz będzie tego zdecydowanie mniej, głównie chodzi o krajobrazy. Podobają mi się zdjęcia jakie robi ta nubia. Choć i tak wolałbym redmi ;p

Jeżeli różnica w zdjęciach ma być miazgą mogę dorzucić 100-150.
bartchezzz

Postprzez sebaj.p » środa, 12 października 2016, 18:49

https://pl.aliexpress.com/store/product ... Title=true

Moim zdaniem Nubia robi lepsze fotki niż Xiaomi mi4 i mi4c a redmi to przepaść.
sebaj.p

Postprzez bartchezzz » środa, 12 października 2016, 19:35

sebaj.p napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakoś źle szukam, nie znalazłem nic takiego... Niektóre osoby narzekają tutaj na wysyłkę w tym sklepie. Sprzedawca jest ok? Orientujesz się? I o co chodzi z tą wersją rosyjską?
bartchezzz

Postprzez sebaj.p » środa, 12 października 2016, 19:46

Niestety odnośnie sprzedawcy nic nie wiem. Co do wersji rosyjskiej to wydaje mi się, że tylko tak napisał bo częstotliwości ma normalne. Inna wersja była na rynek Indyjski.
Musisz też wiedzieć, że oryginalny soft nie ma języka polskiego. Można bez problemu wrzucić np. Mokee bazujące na andku 5.1 lub 6.0 które ma j. polski i działa bez problemu lub soft od cuoco92 który jest prawie całkowicie spolszczony i bazuje na oryginalnym sofcie.

Edit
http://m.joybuy.com/201593.html
Tutaj też jest w dobrej cenie. Z tego sklepu zamawialem 3 telefony i nie było żadnego problemu.
sebaj.p

Postprzez filozof71 » środa, 12 października 2016, 20:13

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Utkwiło mi, że także zdjęcia wewnątrz, a do zdjęć wewnątrz jest po prostu potrzebna silna lampa, której telefon nie ma. Ok mam nauczkę, nie będę w cebulowych watkach zabierał głosu.

?
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?