• Reklama

Telefon do pisania aplikacji na androida

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do pisania aplikacji na androida

Postprzez fame_empathy » 6 wrz 2015, o 23:18

Witam, szukam telefonu do pisania aplikacji na androida, nie ukrywam zależy mi na tym żeby był tani i miał androida 5.0+. Mam lenovo a820 i najchętniej wgrałbym mu po prostu lollipopa ale nie ma z tego co widziałem.
Cena (bez VAT):Im taniej tym lepiej ale jestem gotów zapłacić w granicach 400-500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne ale fajnie jakby miał około 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 1gb/2gb im więcej tym lepiej
Dual/Single sim: Obojętne
Preferowane marki: Zależy mi na w miarę "dobrej" marce - mam lenovo a820 i służył mi przez ponad rok więc może być lenovo, tnale oprócz tego obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): W miarę sensowna bateria i żeby chodził dość płynnie
Opis: Cena i lollipop 5.0+ to priorytety, dalej to już tylko zależy mi na w miarę płynnym sofcie i w miarę dobrej baterii.
fame_empathy

Telefon:: Lenovo
ROM: Lambda

Reklama

Re: Telefon do pisania aplikacji na androida

Postprzez kamil018 » 7 wrz 2015, o 00:11

może trochę odpowiedź nie na temat.. ale czy nie wyjdzie Ci taniej zainstalować sobie emulator androida? jak chcesz to ci podam tutorial jak takie coś uruchomić wraz z linkami z zaproszeniami do zamkniętych grup, które udostępniają ROMy dla emulatorów tym oto sposobem będziesz mógł testować swoje programy na wielu urządzeniach. Ale jeżeli musi to być telefon to polecam najtańszą nową opcje z nie najgorszej firmy: Doogee X5 za 55 $ w wersji z 1 GB RAMu i android 5.0 na pokładzie od razu od producenta
Alcatel OT918D > Doogee DG750 > Xiaomi Redmi 3

Sprzedam:
1.
kamil018

Pochwały: 5
Telefon:: Doogee

Postprzez fame_empathy » 7 wrz 2015, o 21:30

Właśnie kicha z tymi emulatorami bo próbowałem działać coś na tylko podstawowych w android studio i chciałem nagrać obraz z wyświetlacza, jest taka funkcja dostępna w androidzie 5.0+, nie działało mi nagrywanie filmiku po kilku godzinach twardego debugowania dowiedziałem się że te emulatory nie mają jakichś tam kodeków i z tego powodu moja aplikacja nie działała. Wkurzyło mnie to tak że postanowiłem coś kupić na androidzie 5.0
fame_empathy

Telefon:: Lenovo
ROM: Lambda

Postprzez sebuli » 8 wrz 2015, o 22:35

Mam teraz Meizu M2 i w tej cenie Ci styknie, a telefon jest okej i jestem zaskoczony funkcjonalnością tego chińczyka i jakością wykonania, mimo tak niskiej ceny.
sebuli
AKTYWNY

Pochwały: 43
Telefon:: Meizu M2

Powrót do Jaki telefon kupić ?