• Reklama

Telefon do Gry Asphalt 8 (500zl max)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do Gry Asphalt 8 (500zl max)

Postprzez Jakub.G » 28 kwi 2015, o 12:25

Witam serdecznie ! jestem nowy na forum i nie bede kłamał, konto załozylem specialnie po to zeby uzyskac pomoc w zdecydowaniu jaki telefon powinenem kupić.

Co konkretnie mnie interesuje ? bedzie to telefon do gier ( w zasadzie 2 gier jakimi są Asphalt 8 Airborne oraz Iron Knights)

Cena (bez VAT): 500zl
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,5 - 5,5 cala
Ilość RAM/ROM/Procesor: ~2 GB Ramu (moze byc 1 GB jesli bedzie dobry GPU) ROM bez znaczenia jesli jest mozliwosc zapisu danych aplikacji na karcie SD, jezeli nie to 8 GB+
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia (chyba ze ktos ma na sprzedaz juz tutaj w kraju to taka opcja jest lepsza)
Wymagania (parametry, funkcje): Mozliwosc pykania w Ashpalt 8 bez najmniejszej przycinki.
Opis: bez znaczenia.

Reszta mnie nie interesuje, Bateria moze byc slaba, aparatu nie musi miec wcale bo nie korzystam z tego i tak, a jesli juz to bardzo malo wiec nie musi byc to MPX 13mln czy Bóg wie co jeszcze Wesoły
Może być uzywany, nowy, z chin, z niemiec, podrobka/replika cokolwiek, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia, jedyne co oczekuje to mozliwosc plynnego grania w Asphalta gdyz poprzedni telefon po ostatnich updatech zaczął klatkowac gdyz twórcy gry ulepszyli grafike poprawili dynamike itp i neistety fonik przestał nadążać.

Czy moze lepiej zainwestowac w cos z Polskiego rynku ? jakas uzywka ?

Generalnie nie znam sie totalnie na tych telefonach z chin i bedzie to moj pierwszy zakup gdyz nie stac mnie na to zeby kupic wydajnosciowo dobry telefon z polskiego rzyku, Asphalt potrzebuje naprawde dobrego sprzetu zeby pokazac co ta gra w sobie ma, a ze gram w nią juz dosyc sporo to szkoda bylo by konczyc kariere z powodu braku mozliwosci grania przez zbyt slaby telefon :P
Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, o 13:23 przez Jakub.G, łącznie edytowano 1 raz
Jakub.G

Telefon:: Omega

Reklama

Re: Telefon do Gry Asphalt 8 (500zl max)

Postprzez shayk » 28 kwi 2015, o 12:35

MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Maksu » 28 kwi 2015, o 12:59

Ja gram w Asfalta 8 na Ulefone Be Pro i ani razu mi nie przyciął choćby nie wiem jaki sajgon odbywał się na ekranie.
Ale ciekawostką jest np. że wyścigi Angry Birds GO! potrafią zalagować na niektórych torach (głównie tam gdzie jest kupa elementów do zbierania i szybkie fury).
Widocznie Asphalt 8 jest dużo lepiej zoptymalizowany :-)
ps. Z wyścigów jeszcze Real Racing też testowałem, hula znakomicie.
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Postprzez Jakub.G » 28 kwi 2015, o 13:43

Dostalem propozycje zakupu telefonu Elephone p6000 i z tego co widzialem na YT recenzje to RealRacing3 chodzi bardzo ladnie a jesli chodzi o wymagania sprzetowe to stoi na tym samym poziomie z asphaltem, czy są jeszcze jakies propozycje czy w tej cenie nie znajde nic lepszego niz p6000 ?
Jakub.G

Postprzez shayk » 28 kwi 2015, o 13:48

Jakub.G napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Raczej nie znajdziesz nic lepszego do 500. Za 440 juz możesz zamawiać z gearbest. Snap byłby lepszy ale za mały budżet.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
shayk
VIP

Postprzez radier » 28 kwi 2015, o 14:17

Jaki snap w tej cenie 400/410, 615? Wolne żarty.
radier
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Samsung

Postprzez shayk » 28 kwi 2015, o 14:20

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

radier napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie, to polecam się nauczyć.
shayk
VIP

Postprzez TLasky » 28 kwi 2015, o 14:42

Coolpad F1 nie byłby tu też złym wyborem, sprzęt może trochę starszy, ale świetna wydajność i przede wszystkim jest to telefon, który wszystko ma w porządku :-). Jak się dobrze rozejrzysz to za ok. 500 zł powinieneś go wyrwać :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Jakub.G » 28 kwi 2015, o 22:55

Temat do zamkniecia, kupilem juz P6000 :P dziekuje wszystkim za pomoc.
Jakub.G

Powrót do Jaki telefon kupić ?