• Reklama

Telefon do 900zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 900zł

Postprzez Flyagaric » 29 lip 2015, o 22:12

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja też na P7000 bym się nie zdecydował. Nie wiem czy Nubię, bo też mają swoje jazdy, ale E7, K3 Note, to na pewno warto. Jeśli autor pogodzi się jeszcze z brakiem LTE, to dojdzie jeszcze Xiaomi Mi3 - to i E7, to telefony z innej ligi porównując do P7000.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez krzkos86 » 29 lip 2015, o 22:47

Lte musi byc. Czyli zostaje lenovo. Tylko jak z softami. Czytalem ze sa problemy
A co powiecie jeszcze o ecoo e04?? W tej chwili wacham sie miedzy tymi dwoma modelami.
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
krzkos86

Postprzez Venn » 29 lip 2015, o 22:49

Na tym, który przychodzi z Chin w niektórych telefonach jest sporo śmieci, ale jest na forum instrukcja jak wgrać sobie odsyfiony system albo ewentualnie możesz poprosić o to sprzedającego, może się zgodzi:)

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?