• Reklama

Telefon do 900 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 900 zł

Postprzez Rafalion » 24 kwi 2015, o 16:08

Cena (bez VAT): z VAT do +/- 900 zł, bez VAT wyjdzie mniej więcej 730 zł (pozdrowienia dla Radiera)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: najlepiej do 5', ale może być do 5,5' MAX
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB minimum/jak slot na pamięć to 16 GB ok, jak nie to najlepiej 32 (jak będzie super telefon i 16 GB to niech będzie)/Najlepiej 8 rdzeni (i najlepiej nie big.LITTLE)
Dual/Single sim: lepiej dual ale jak nie będzie to trudno
Preferowane marki: nope
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Będzie KONIECZNIE kupowany na raty więc (nie jestem pewien) to chyba dyskwalifikuje zagranicę?
Wymagania (parametry, funkcje): Dobra bateria, najlepiej żeby co najmniej te 2 dni wytrzymał, aparat > 5mpix,
Opis: żadne windowsy - srowsy. Najlepiej żeby było jak najmniej tarzania się w błocie z ROM'ami bo mam Windę 8.1 i niestety ale ostatnio jak próbowałem swoją Xperię U zrootować to nie mogłem bo nie miałem uprawnień więc teraz mam uraz; Dobrze by było żeby chodziły na nim jakieś trochę bardziej wymagające gry (teraz nie gram w nic bo Sony nie wyrabia, wyłączył mi się AnTuTu jak był test grafiki 3D). Zainteresowałem się mocno Meizu m1 Note - minusy są takie, że ma 5,5' i w Polsce nie ma wersji 32 GB. Jeśli nie będzie nic lepszego to go kupię. I pamiętajcie - koniecznie raty! Ahh, no i dodam jeszcze, że muzykę będę na nim słuchał spontanicznie, głośność będzie mi potrzebna tylko do gier i ewentualnie alarmów/połączeń przychodzących.
Z góry dziękuję (a.k.a. "Thanks from the mountains") :)
Ostatnio edytowano 24 kwi 2015, o 16:24 przez Rafalion, łącznie edytowano 1 raz
Rafalion

Telefon:: Sony Xperia U

Reklama

Re: Telefon do 900 zł

Postprzez radier » 24 kwi 2015, o 16:21

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co za pokolenie nam wyrosło. Matematyki w szkole nie było?
radier
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Samsung

Postprzez Rafalion » 24 kwi 2015, o 16:23

Była, nawet wysoce zdana na maturze, po prostu nie mam potrzeby liczyć skoro i tak wezmę z VAT prawdopodobnie. Ale spoko, specjalnie dla ciebie, wyjdzie to mniej więcej 730 zł
Rafalion

Postprzez shayk » 24 kwi 2015, o 16:37

Są pomocne raty allegro, jeśli Ci zależy w kupowaniu w ratach. Mogę pomóc przy takiej transakcji, przykładowo sprawdzając dla Ciebie smartfon, i dokonujemy transakcję przez allegro. Do uzgodnienia. Co do polecanych telefonów w tym budżecie, to Meizu m1 note jest wysoce notowany, sam go zamówiłem dla siebie za 660 zł (oczywiście na ten moment bez podatku) :-D co do pozostałych to może Gionee Elife e7, Xiaomi mi3, Jiayu s3, Iuni u2, Elephone p5000...
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Rafalion » 26 kwi 2015, o 00:38

Dobra opcja, na pewno przemyślę. A może ktoś jeszcze jakieś propozycje telefonów rzuci? :)
Rafalion

Powrót do Jaki telefon kupić ?