• Reklama

Telefon do 800zł z PL

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 800zł z PL

Postprzez Pelikan7 » 11 cze 2016, o 23:41

Witam,

Cena (bez VAT): 800zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 cali (5.5 też przejdzie)
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb RAM, 16+GB ROM, może być bez slota na kartę pamięci
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): bateria 3000mAh+
Opis:

szukam telefonu do kwoty 800zł, niestety ze względu na to, że poprzedni zgubiłem i telefonu potrzebuję na już, biorę pod uwagę tylko wysyłkę z kraju.

Do tej pory posiadałem 2 telefony chińskich marek: Lenovo P780 oraz Doogee X5. Jak widać, nie jestem wybredny. W telefonie najbardziej zależy mi na baterii (3000mAh+) oraz na tym, żeby aparat robił zdjęcia dobrej jakości. Nie wymagam od telefonu kosmicznej wydajności jeśli chodzi o gry, bardziej chciałbym, aby nie zmulał podczas codziennego użytkowania. Preferowana wielkość to 5 cali, aczkolwiek 5,5 nie będzie dyskwalifikowało telefonu.

Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie :)
Ostatnio edytowano 12 cze 2016, o 00:01 przez Pelikan7, łącznie edytowano 1 raz
Pelikan7

Telefon:: Doogee x5

Reklama

Re: Telefon do 800zł z PL

Postprzez BUDZAK » 11 cze 2016, o 23:51

Redmi 3 duża bateria, dobry aparat, dopracowany soft powinnien w zupełności wystarczyć porównójąc do w/w telefonów używanych przez Ciebie a i trochę kasy zostanie i zastanów się nad zakupem z Chin często dużo taniej a z czasem dostawy to też żadna tragedia ale to już inny temat.
BUDZAK

Pochwały: 3
Telefon:: ZUK Z2

Postprzez tom.k » 12 cze 2016, o 00:19

Tylko aparat biedny. Szukaj jakiegoś samsunga z wymienna bateria (s5) i tam pewno można dostać powiększone.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tom.k

Pochwały: 4
Telefon:: iphone 6s+
ROM: najnowszy

Postprzez Pelikan7 » 13 cze 2016, o 14:05

Dzięki za odpowiedzi, aczkolwiek zdecydowałem się poczekać z kupnem i lekko zwiększyć budżet. Jeżeli moderatorzy zamykają takie tematy, to śmiało mogą to zrobić ;)

Pozdrawiam
Pelikan7

Telefon:: Doogee x5

Powrót do Jaki telefon kupić ?