• Reklama

Telefon do 800zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 800zł

Postprzez Kornik » 15 wrz 2015, o 19:33

Witam!

Od 2 lat jestem użytkownikiem Xperii Z1, lecz będę musiał się z nią rozstać - pękł mi w nim oryginalny ekran, a te po 200 zł z allegro to zwykłe badziewia które się psują po miesiącu. Wymiana w serwisie kosztuje ok. 600 zł więc stwierdzam, że lepiej kupić nowy telefon w tej cenie.
Szukam właśnie czegoś pokroju Z1. Powyżej 5 cali. Kolega ma Oneplus One i bardzo sobie chwali. Znalazłem coś pokroju tego telefonu - Elefone Be Pro za 800 zł i wygląda całkiem nieźle. Jeśli ktoś posiada ten telefon fajnie jakby się wypowiedział :) Czy odbiega on od OnePlus ? Od Z1? Jakie inne dobre telefony pokroju Z1 w tej cenie można kupić ??
Kornik

Telefon:: Sagem

Reklama

Re: Telefon do 800zł

Postprzez TLasky » 15 wrz 2015, o 19:38

Jeśli ktoś oferuje Ci Ulefone Be Pro za 800 zł to odpuść sobie, bo trochę Cię chce naciągnać ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do Jaki telefon kupić ?