• Reklama

Telefon do 750+/-

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 750+/-

Postprzez aseq » 10 sie 2015, o 19:30

Cena max ze wszystkim 800 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.7-5.7
Ilość RAM/ROM/Procesor:Czytaj poniżej
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki:jiayu ,xaomi,lenovo
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Polska
Wymagania (parametry, funkcje):bateria min 3k mah,może być nie musi dobry przedni aparat,płynne działanie,gps -obojętna jakość działania(nie korzystam)
Opis: Poszukuje telefonu do głównie do internetu,małych gier.Dlaczego nie podałem ilości ramu i procka?Nie wiem właśnie czy mi sie opłaca brać 8 rdzeniowego procka do internetu,małych gier skoro mogę brać coś mniej rdzeniowego ale nwm .Ja mam na oku:
jiayu G4S,jiayu f2,lenovo a8 gold warrior, XIAOMI REDMI NOTE (http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4g- ... 49258.html).Może mi ktoś wytłuamczyć o co chodzi z tymi parametrami (Cpu)tego xiaomi ponieważ na mgsm,na tej ofercie^,na polskiej stronie xiaomi pisze różne parametry i teraz nwm
aseq

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Telefon do 750+/-

Postprzez asffaf » 10 sie 2015, o 20:19

Było kilka wersji redmi note. Pierwszy 8 rdzeniowy z procesorem mediatecka juz niedostępny w sprzedaży. Później wyszedł redmi note 4g 4 rdzenie qualcomm-testuje, 2 gb ram ale jedna karta SIM. Najnowsza wersja to redmi note 1s praktycznie to samo co 4g z tym ze ma dwie karty sim. Szukaj wersje z 2gb ram /16 rom bo 1gb dla miui to mało.
asffaf

Pochwały: 2
Telefon:: v970

Postprzez aseq » 10 sie 2015, o 22:23

Tylko czy ja znajdę taki na allegro do 750 :) ? Bo na allienexpres nie baradzo chce.A co z resztą telefonów?Mi sie wydaje ze g4s będzie najlepszym wyborem
aseq

Postprzez marx » 10 sie 2015, o 23:08

A nie boisz się na aledrogo kupować?
Słaba ochrona kupujących i drogie ceny to niezbyt atrakcyjne warunki.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez aseq » 11 sie 2015, o 14:00

Też się boje ale zanim coś kupie to 100 razy spytam o wszystko,opinie poczytam,komentarze i sprawdzę jak z gwarancją,także ja chce tylko z allegro.Teraz mi powiedzcie jaki telefon polecacie pod moje małe wymagania :)
aseq

Powrót do Jaki telefon kupić ?