• Reklama

Telefon do 700PLN dobry aparat i aero2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 700PLN dobry aparat i aero2

Postprzez ibkisiel » 15 sie 2016, o 23:07

Cena (bez VAT): 700PLN (max 800, ale może być i taniej)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2-3GB RAM /16GB ROM lub wiecej
Dual/Single sim: tak i obowiązkowo z wsparciem aero2
Preferowane marki: nie chciałbym żadnego wynalazku, w grę wchodzą wszystkie znane/większe marki
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez różnicy
Wymagania (parametry, funkcje): Jak najlepszy aparat, dual sim dla aero2
Opis:
Telefonu używam do internetu z aero2, zdjęć, dzwonienia i nawigacji samochodowej, nie grywam. Zaletami będzie stabilność softu i solidne wykonanie.
ibkisiel

Reklama

Re: Telefon do 700PLN dobry aparat i aero2

Postprzez ibkisiel » 18 sie 2016, o 00:19

Przekopałem to forum i mam na oku trzy telefony

1. Xiaomi Redami Note 3 Pro (650) - 2/16 136$, 3/32 196$ u goldiego< tu jest najwiekszy wypas jesli chodzi o procesor ale aparat podobno słapszy
2. Xiaomi Mi4c - 2/16 ok 112$, 3/32 200$ u goldiego< tu podobno jest dobry aparat
3. LeTv x600 - 3/32 ok 180$ na ali (nie wiem w jakim sklepie najlepiej tego brać)< to starszy model nie wiem jakie ma wsparcie ale podobno aparat tez jest niezły

Który z nich polecicie biorąc pod uwagę moje wymagania - aparat i dual sim dla aero2 ?
ibkisiel

Postprzez Flyagaric » 18 sie 2016, o 01:46

Zaletą pierwszego jest bateria i slot na kartę SD. Poza tym, to do twoich wymagań w ogóle nie pasuje.
Opcja 4. http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_sho ... w-1357.php
Po prawej sklepy i ceny: http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-vibe-shot
- aparat raczej na poziomie Mi4c, a dodatkowo ma stabilizację i ponoć niezłe oprogramowanie aparatu.
Mi4c i Vibe Shot mają wyraźnie lepsze aparaty. X600 ma niezły, ale nie tak dobry. RN3Pro nie błyszczy na tym polu w ogóle. Nie jest źle, ale w słabym świetle radzi sobie za słabo.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Postprzez ibkisiel » 18 sie 2016, o 20:58

Xiaomi Redami Note 3 Pro trafił do mojego zestawienia z powodu tego że to nowa konstrukcja z mocnym supportem - jak przeczytałem. Jeśli aparat se w ciemnym nie radzi to go nie chce.

O tym Lenovo słyszałem ale obawiam się że to dość niszowa konstrukcja i brak jej dobrego wsparcia (chyba że się byle).

Najbliżej mi do Mi4c chyba że ktoś z kolegów zechce zasugerować jeszcze coś innego ale powie w czym LeTv x600 go pobije.
ibkisiel

Powrót do Jaki telefon kupić ?