• Reklama

Telefon do 700 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 700 zł

Postprzez Dawido_007 » 27 sie 2015, o 00:00

Cena (bez VAT): 700,-
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5 do 5-5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 2GB RAM/ 8GB/ mocniejszy
Dual/Single sim: Obojętne
Preferowane marki: Obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Telefon do ok 700,-( plus minus 50,-(, żeby dało sie pograć w lepsze gry (np: asphalt 8 ), dobry a nawet bardzo dobry aparat (min 8Mpix tył,)
Opis:Zastanawiałem się nad ASUS Zenfone 5 (wersja Intel) ale chciałbym się dowiedzieć czy w Polsce dostane coś lepszego. Znalazłem doogee valencia 2 pro ale procesor 1Ghz taktowania. Macie jakieś rady, typy, co był by najlepsze w tej cenie.
Z góry DZIĘKI! ;)
Dawido_007

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Telefon do 700 zł

Postprzez eSbe » 27 sie 2015, o 13:12

Lenovo k3 note. Fajny sprzet. Przesiadlem sie z zte v987 i roznica ogromna na korzysc lwnovo.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: czajna

Re: Telefon do 700 zł

Postprzez Flyagaric » 27 sie 2015, o 13:24

Znefone robi bardzo takie sobie zdjęcia. Valencia, to zupełnie nie ta klasa - tragiczna bateria.
K3 Note robi fajne zdjęcia.
Ostatnimi czasy bardzo spadły ceny Xiaomi Mi3 - ale tu brak LTE, dual SIM i slotu na kartę. Za to wciąż mocny sprzęt, bardzo dobre wsparcie producenta i wciąż znakomity aparat, którym można nawet zapisywać zdjęcia do RAW (bez kompresji).
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi3-16gb
Podobnie prezentuje się Elife E7 od Gionee i ma podobne wady - tylko, że tu brak slotu na kartę nie boli, bo masz aż 32GB ROM (i 3GB RAM!). Nie zapiszesz do RAW, ale aparat też jest znakomity. Dalej bardzo mocny sprzęt - połączenie Snapdragona 800 i grafiki Adreno330 sprosta nawet wymagającym grom. Ceny wciąż spadają i można go wyrwać już za 140$.

Zważywszy, że słuchawy od Xiaomi i Gionee, kosztowały jeszcze niedawno grubo ponad 300$ i są sprzętami premium, ze świetnym softem i znakomitym wykonaniem, to po bierzących cenach są bardzo łakomymi kąskami. Jeśli ich wady ci przeszkadzają, to masz Lenivca K3 Note.

Bardzo możliwe, że w twoich widełkach zmieśći się też Xiaomi Redmi 2 Note: http://www.gizchina.com/2015/08/23/hand ... mi-note-2/
- i będzie to chyba najlepszy wybór. Proponuje czytać o nim tu:
post201123.html?hilit=redmi%202%20note#p201123
post201120.html?hilit=redmi%202%20note#p201120
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?