• Reklama

Telefon do 600 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 600 zł

Postprzez phenix1 » poniedziałek, 14 września 2015, 10:26

Cena (bez VAT): 500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 cali i większy/HD lub FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2+/8+/jak najlepszy w tej cenie
Dual/Single sim:dual
Preferowane marki:brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): wolałbym w Polsce ale nie jest to mus jeśli nie będzie problemu z gwarancją i jej egzekwowaniem.
Wymagania (parametry, funkcje): Dobre WiFi (80% czasu na wifi) i modem pod LTE, wytrzymały ponieważ będzie bardzo dużo podróżował i byłby używany w firmach, w domu jak i np na placu budowy czy w pieczarkarniach (duża wilgotność)
Opis: Generalnie telefon ten miałby mi zastąpić lapka z którym normalnie jeżdżę, prace biurowe i tak robię na stacjonarce a na lapku tylko krótkie notatki czy email, trochę pracy na stronach www. Do tego słuchanie muzyki czy radia i przy dłuższych podróżach czy wieczorami jakiś film do obejrzenia, do pogrania w gry szczególnie dla mojego syna :) A na wakacjach i w kilku innych sytuacjach miałby pracować jako router. Wstępnie myślałem o Elephone P6000 ale być może jest coś lepszego w tej cenie.
phenix1

Reklama

Re: Telefon do 600 zł

Postprzez shayk » poniedziałek, 14 września 2015, 11:02

MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Re: Telefon do 600 zł

Postprzez vstol » wtorek, 15 września 2015, 09:50

Xiaomi redmi note 2, tylko musisz poszukać w tej cenie co zakładasz.

Szkło hartowane na ekran, hybrydowe etui i masz całkiem pancerny sprzęt

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
vstol

Powrót do Jaki telefon kupić ?