• Reklama

Telefon do 60-60£

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 60-60£

Postprzez radolix » wtorek, 6 września 2016, 01:19

Witam.
Rozgladam sie za telefonem I trafilem na ebayu na chinskie smartfony. Zaczalem kopac troche glebiej I okazuje sie ze produkty ze wschodu takim badziewiem juz nie sa jak byly kilka lat temu. Postanowilem wiec kupic sobie cos orientalnego.

Cena (bez VAT): do 65£
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2</8</nie znam sie na prockach.
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: rozpoznawalne.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Anglia
Wymagania (parametry, funkcje): dosc duzy wyswietlacz, spora bacteria, . Nie zalezy mi na aparatach
Opis: Telefon ma mi sluzyc glownie do zabijania czasu( filmy, gry), w zwiazku z czym powinien posiadac dosc pojemna baterie I umozliwiac plynna gre. Przegladajac internet moja uwage przykul cubot note s I Lenovo A806.
Note s ma olbrzymia baterie, duzy wyswietlacz, poza tym wyglada ok. Leniwiec z kolei ma troche lepsze parametry, ale starszy system.

Co o nich mysliicie?
Co moglibyscie mi polecic przy tak skromnym budzecie? Jak wyglada sprawa z androidem? Starsze wersje maja gorsze/brak wsparcia? Czy po prostu niektore aplikacje nie beda na nich dzialac? Na co jeszcze powinienem zwrocic uwage?

Z gory dzieki za odpowiedzi:)
pozdrawiam.
radolix

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Telefon do 60-60£

Postprzez basswitek » czwartek, 8 września 2016, 21:14

Polecam tego Cubota, bdb telefon, bateria min. 8h SOT trzyma, ładne kolory, kontrast, czuły dotyk, płynność ogólnie. Poza tym do zabawy fajniejszy ekran 5.5.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 7

Powrót do Jaki telefon kupić ?