• Reklama

Telefon do 500 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 500 zł

Postprzez czajarv » 8 paź 2014, o 21:10

Witam zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Obecnie posiadam Samsung Trend. Nie zamierzam dokładać do danej sumy chyba że za 50zł na prawdę będzie to mega przeskok jakościowy (no i oczywiście preferowałbym by cena była mniejsza, a 500 to tak z ciężkim sercem).

Telefon chciałbym by był w miarę wytrzymały i mnie nie denerwował (lubię czasem się wyżyć na telefonie - samsung sprostał wielu "upadkom" i żadnych zniszczeń mechanicznych nie uświadczył, gdyż trzymam go w silikonowym pokrowcu - tak też mam zamiar zrobić z nowym telefonem o ile znajdzie się tego typu pokrowiec na dany model), a i lepiej by nie był drogi bym w razie rozdupczenia aż tak nie płakał.

Nie interesuje mnie zbytnio wielki ekran, ten w samsungu mi wystarcza, a jak bd troszkę większy nie uznam za wadę ale taki 5 cali to dla mnie totalna przesada.
Telefon będzie używany do typowych działań jak dzwonienie, SMS-owanie, facebook, czasem internet. Z telefonu sporo słucham muzyki więc fajnie by dobrze ją odtwarzał, a jeszcze fajniej jakby miał względne słuchawki w zestawie. Czasem lubię też pograć w gry na telefonie czy puścić jakiś filmik z yt. Nie gram jakoś często i nie używam internetu jakoś namiętnie bo jednak obecny telefon nie pozwala na zbyt wiele, tak że możliwe, że z nowym bym robił coś innego niż dotychczasowe przyzwyczajenia.

Kolejną kwestią jest Dual SIM. Nie mam zamiaru używać 2 kart, ale ciekawi mnie jedynie AERO2 - z tego co widziałem to fajna sprawa z tym ale obecnie mam internetu 500mb trochę z Play i mi prawie zawsze starcza (ale gdybym zamienił na AERO2 to bym zamiast tych 500mb wybrał jakiś inny profit- poza tym ten internet z play strasznie wolno chodzi, ale to może kwestia telefonu)

Zacząłem troszkę szukać i w końcu zainteresowały mnie szczególnie 2 modele:
Jiayu G2F http://allegro.pl/show_item.php?item=4657628411 (tutaj podobno dopłacając 15 zł można mieć wersje obsługującą AERO2)
Lenovo S660 (nie wiem czy warto do niego dołożyć)

Może jednak polecacie coś innego lub uważacie, że jakiś model ze standardowych firm mi wystarczy? Np LG L70

Na koniec chciałbym powiedzieć że nie mam zamiaru bawić się softem, ale preferowałbym androida w miarę czystego żebym sam mógł sobie instalować co mi potrzeba.
czajarv

Telefon:: Samsung Trend

Reklama

Re: Telefon do 500 zł

Postprzez czajarv » 9 paź 2014, o 01:29

A może Alcatel OneTouch Pop C7 ?
czajarv

Telefon:: Samsung Trend

Powrót do Jaki telefon kupić ?