• Reklama

Telefon do 50$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 50$

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 11:33

Cena (bez VAT):max 50$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:przynajmniej 250 dPi (pewnie źle to piszę, ale co tam)
Ilość RAM/ROM/Procesor: przynajmniej 1 RAM/8 ROM/Quad Core
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): byle taniej
Wymagania (parametry, funkcje): w miarę dobra bateria, w miarę dobry GPS, płynne działanie (także w grach), dobry ekran, no i najlepiej gdyby był niebrzydki
Opis: Poszukuje telefonu, który będzie służył do przeglądania internetu, oglądania filmów i czasami do grania. Od czasu do czasu potrzebny będzie GPS (chociaż mogę na to przymknąć oko). Wolałbym nie przekraczać budżetu. Moi faworyci to:
Blackview A8
Homtom ht7
Homtom ht3 (jeśli uda się znaleźć poniżej 50$)
UMI Rome X
Bluboo Picasso

Jeśli któryś z 2 ostatnich będzie gdzieś dotępny poniżej 50$ - biorę. Tylko... no nie najlepiej czatuje na promocjach, więc prosiłbym o porady. I jak wygląda bateria w Blackview? W ogóle jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.
przypadkowelitery

Telefon:: Tracer
ROM: 1Gb

Reklama

Re: Telefon do 50$

Postprzez kriska » 22 kwi 2016, o 19:48

Jest promocja na Homtom HT3 w sklepie Gearbest: link, cena $49.95. Pamiętaj tylko, żeby płacić koniecznie przez Paypal, aby w razie problemów z przesyłką mieć możliwość założenia sporu i odzyskania pieniędzy. Doogee X5 znajdziesz na aliexpress w cenie $51-$52.
kriska

Telefon:: HTC

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 20:18

Zauwałem , że zakup w np. rublach wyjdzie kilkanaście złotych taniej niż w dolarach. Warto kombinować? Może wymienić to sobie wcześniej w jakimś kantorze, czy coś. Nigdy nie kupowałem na gearbest, nawet na aliexpress robiłem to rzadko, więc jeśli uznaliście moje zachowanie za idiotyczne, to prawdopobnie macie racje. Swoją drogą, który telefon byłby lepszy: blackview a8, czy homtom ht3?

Wysłane z mojego Tracer GS4 przy użyciu Tapatalka
przypadkowelitery

Postprzez dtr » 22 kwi 2016, o 20:23

Cene w innej walucie niz USD sklepy podaja orientacyjnie, wszystko jest przeliczane i tak na USD. Jedyny sklep, ktory akceptowal platnosci w innych walutach byl geekbuying ale juz sie z tego wycofali.
dtr

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi Redmi 2

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 20:33

Dobra, dzięki. W takim wypadku poczekam z kupnem na tej stronie, bo na aliexpress jest tam o jakieś 1.5$ drożej. Cały czas zastanawiam się co będzie lepsze, właściwie dawno wybrałbym blackview gdyby nie bateria, no i fakt że nic o nim nie wiadomo. Z resztą o homtomie też dużo nie znalazłem, więc jeśli czytaliście już jakąś jego recenzje czy cokolwiek, bardzo prosiłbym o link

przypadkowelitery

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 20:49

W sumie zastanawiam się też nad doogee. W końcu ma LTE... Tylko, to chyba wszystko co go wyróżnia. Na pewno wygląd mu w tym nie pomaga... Po prostu jest zbyt prosty, homtom mi bardziej przypadł do gustu. No dobra, ale co wy mi doradzicie?

przypadkowelitery

Postprzez Herezja » 22 kwi 2016, o 20:49

Wiem, że pisałeś cenę max 50 dolarów ale dodając 17 możesz już nabyć komórkę z 2 giga tam i LTE http://www.kimovil.com/en/where-to-buy- ... a-2gb-16gb

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 20:52

Jeśli chodzi o x5 pro to niestety nie stać mnie. Ale wersję bez pro chętnie wezmę pod uwagę.

przypadkowelitery

Postprzez kriska » 22 kwi 2016, o 20:53

przypadkowelitery napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Promocja na Homtoma trwa teraz, jeszcze przez 4 dni, a nie dopiero za 4 dni. Możesz też rzucić okiem na Homtoma HT7 kosztuje $49,99 w sklepie Banggood: link, ma większy ekran, ale podobno są jakieś problemy z gniazdem słuchawek. Moim zdaniem z tej twojej listy należy wybrać Doogee lub Homtoma, to popularne i sprawdzone modele.
kriska

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 20:58

Chodziło mi o to że poczekam, bo na aliexpress są podobne ceny. Ta blackview chyba odpada. To został homtom i doogee. Wybrałbym doogee, no ale wiecie... No jest po prostu brzydki. Poczytam jeszcze o obu telefonach, żeby sprawdzić który nie jest przypadkiem awaryjny.

przypadkowelitery

Postprzez przypadkowelitery » 22 kwi 2016, o 21:26

Tańsza wersja ma w końcu LTE czy nie, bo już się wtym nie łapię. Chodzi mi o Doogee. I gdzieś wyczytałem że ma 64 bitowy procesor-czy to prawda? Jeśli nic z tego się nie zgadza to biorę homtoma.

przypadkowelitery

Postprzez kriska » 22 kwi 2016, o 21:52

Telefony do $50 nie mają LTE. Najtańsze modele z LTE jakie mi przychodzą na myśł to Doogee X5S ($69.99)i Doogee X5 Pro ($74.99).
kriska

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?