• Reklama

Telefon do 450zł 5-5,5'' Niezła bateria, dobry GPS.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 450zł 5-5,5'' Niezła bateria, dobry GPS.

Postprzez macieklm » 8 cze 2016, o 11:06

Cena (bez VAT): do 450zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5''
Ilość RAM/ROM/Procesor: Ram 2GB
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL/EU warehouse
Wymagania (parametry, funkcje): -

Opis:
Poszukuję telefonu w granicach 450zł z PL/EU lub 450zł już z ewentualnym VAT przy kupnie w Chinach.
Telefon powinien mieć :
-dobrą baterię (ok 2 dni normalnego użytkowania, katować nie zamierzam).
-dobrego GPS, który nie będzie miał odchyłów rzędu 10metrów :), który nie bedzie gubił sygnału
-aparat nie musi być hiper, ale jakiś akceptowalny poziom powinien prezentować :)

Miałem na oku :

Cubot Note S, ale ponoć GPS w nim to padaka?(chyba, że przypadek na forum jest jakiś odosobniony) Aparat też robi słabe zdjęcia, ale skoro już byłem w stanie je zaakceptować, to może znajdzie się coś na podobym przynajmniej poziomie?
Oukitel 4000/4000 PRO - tutaj ponoć GPS jest jeszcze gorszy i występują jakieś problemy z ekranem?

Więcej pomysłów nie mam, ale zależy mi na czymś, gdzie ludzie nie zgłaszają większych problemów (Homtom ma coś z ładowaniem ponoć itp)

Jesteście w stanie coś polecić w tej cenie? Za wszelkie uwagi będę wdzięczny, bo już zachodzę w głowę. Telefon nie musi być DEMONEM wydajności, bo będzie używany przez starszą osobę.
macieklm

Pochwały: 2

Reklama

Re: Telefon do 450zł 5-5,5'' Niezła bateria, dobry GPS.

Postprzez Rafal1435 » 8 cze 2016, o 20:12

Vernee Thor
Rafal1435
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: Elephone P9000

Re: Telefon do 450zł 5-5,5'' Niezła bateria, dobry GPS.

Postprzez fake4r » 8 cze 2016, o 21:12

Może Redmi 3? Może by znalazł w tej cenie jakby się uparł, albo na jakiejś promocji/z kodem itp.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Powrót do Jaki telefon kupić ?