• Reklama

Telefon do 400$.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 400$.

Postprzez Chwasst » 16 gru 2014, o 19:12

Witam, poszukuję chińskiego telefonu do 400$, jak na razie brałem pod uwagę Xiaomi MI4, Meizu MX4 i MX4 Pro. Jednakże oglądając filmy na youtube, zauważyłem że mimo tego "Pro" wersja ta laguje i chodzi wolniej od zwykłej MX4. Zostałem tak, więc przy MI4 i MX4, jednakże nie jestem pewien czy warto poświęcać 1GB RAMu, proc Qualcomma i gpu Adreno, dla lepszego aparatu, ekranu i dźwięku, przy czym wydaje mi się, że i tak tych podzespołów nie wykorzystam, a muzyki słucham bardzo dużo. Zależy mi głównie na dźwięku właśnie, ekranie 5-5,5 cala z ładnymi soczystymi kolorami i podzespołach, które spokojnie przy średnim (cenię sobie wielozadaniowość) obciążeniu nie złapią czkawki przez rok, kiedy będę ten telefon posiadać. Nie zależy mi na wsparciu nieoficjalnym developerów. Liczę na świetnego stocka, takiego jak MiUI czy FlymeOS.
Proponujecie coś poza tymi dwoma w tej cenie?
Chwasst

Telefon:: LG

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?