• Reklama

Telefon do 300€

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 300€

Postprzez Tirren » 10 sty 2017, o 20:26

Cena (bez VAT): 300€
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 5" ale mniejszy niż 5.5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3-4/64
Dual/Single sim: Single wystarczy, ale nie pogardzę Dualem
Preferowane marki: Xiaomi, lub w porównywalnej jakości
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, długi czas pracy na baterii, ciemny odcień obudowy.
Opis:
Witam. Szukam telefonu do robienia w miarę dobrych zdjęć, internet, dużo internetu.
Telefon poniżej 5,5" bo mam małe dłonie (5,5" nie mieści mi się w dłoni, jest za szeroki).
Dec 05, 2016 w gearbest.com zakupiłem Mi5 3GB/64 wraz z gadgetami do niego, gdy po miesiącu paczka doszła, ale okazało się że w przesyłce brakuje telefonu.
Wczoraj dostałem email z dostępnymi opcjami:

Obrazek

Sam telefon kosztował w promocji 285€.
W chwili obecnej nie mają w sprzedaży 64GB w kolorze czarnym.
W tej sytuacji nie wiem czy lepiej zamówić coś od gearbest.com i skorzystać z tych punktów (nie mam pojęcia jak to poprzeliczać), czy poprosić o zwrot € i dokonać zakupu na aliexpress.com.
Proszę o pomoc :)
Linki mile widziane :D
Pozdrawiam
Tirren

Telefon:: 868401760

Reklama

Re: Telefon do 300€

Postprzez Flyagaric » 10 sty 2017, o 21:33

Nigdy nie zgadzaj się na nic innego niż kasa! Tym sposobem nie jesteś w żaden sposób przywiązany do ich obecnej oferty, która może się zmienić na gorsze, ani też nie jesteś zależny od jakichś fochów sprzedawcy przy egzekwowaniu tych punktów. Niby je dają, ale to nie to samo co kasa i nie wiesz, czy im coś nie odbije. To są Chiny i w żaden sposób tego nie wyegzekwujesz.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 108
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Tirren » 10 sty 2017, o 23:11

"Flyagaric" dziękuję za odp.
Znalazłem u nich na stronie ciekawą opcję:
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_476956.html
Co myślicie?
Tirren

Telefon:: 868401760

Postprzez Flyagaric » 11 sty 2017, o 00:58

Tirren napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli to co zamówiłeś wcześniej, tylko za wyższą cenę, tak?
Dobrze widzę?
EDIT: dobra, widzę, że to raptem 5EUR więcej. Sprawdź ceny w innych sklepach i sam decyduj. Na początek, sprawdź na kimovil.com - z boku po prawej są wylistowane oferty wielu sklepów i możliwe kupony i promocje.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 108
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?