• Reklama

Telefon do 2500 z VAT

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 2500 z VAT

Postprzez Wyatt » czwartek, 3 listopada 2016, 15:08

Dzisiaj wypłata - śmiech na sali i chce się jednocześnie płakać. Musiałbym się zapożyczyć żeby s7 edge kupić. Czyli Waszym zdaniem najlepszym telefonem do 2000zł będzie OP3 niż te wszystkie inne chińskie telefony ?
Wyatt

Reklama

Postprzez saperq » czwartek, 3 listopada 2016, 15:35

OP3 skąd jest? :-D
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 15:57

OP3 też chiński. Zaleta - ma u nas serwis. Jak ten serwis działa, to już zupełnie inna sprawa.
Czegoś w tej cenie nie brałbym bez serwisu.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Rafal1435 » czwartek, 3 listopada 2016, 16:12

To już od ciebie zależy możesz kupić równie dobrze xiaomi na ibuygo i też masz serwis gwarantowany... To już raczej kwestia gustu bo nie wiele te tel się różnią poza wyświetlaczem tj. Op3, mi5, mi5s
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 16:17

Serwis Mi5 we Wrocławiu chyba nawet pewniejszy (tylko dla telefonów ze sklepu z ibuygou!). Mi5s nie ma stabilizacji optycznej - trochę porażka, ... ale ma lepszy ekran. OP3 ogólnie ma lepszy aparat.
Niełatwy wybór.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez Wyatt » czwartek, 3 listopada 2016, 16:27

Flyagaric napisał(a):OP3 też chiński. Zaleta - ma u nas serwis. Jak ten serwis działa, to już zupełnie inna sprawa.
Czegoś w tej cenie nie brałbym bez serwisu.

Co miałeś na myśli z tym serwisem? Olewają ludzi czy przysyłają sprzęt bez naprawy?

Myślę jeszcze na huawei p9 za 1600-1700zł mozna go juz nabyć ale podzespoły troszke słabsze niż w op3 ale moze aparat jest lepszy
Wyatt

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 17:26

To jest duży znany serwis, robiący też gwarancje dla innych znanych marek - podwykonawca. Słynie z tego, że nadużywa odmowy wykonania naprawy gwarancyjnej, ze względu na np. zalanie fona, którego nie było.

P9 ma jeden z najlepszych aparatów na rynku. Poziom jeszcze dla Chińczyków nieosiągalny. Jak najbardziej wart uwagi.
Flyagaric
VIP

Postprzez Wyatt » czwartek, 3 listopada 2016, 17:33

Właśnie skończyłem pisać z supportem od oneplus , napisali że gwarancja odbywa się systemem door-to-door a czas naprawy zależy od uszkodzonych części. Koszty wysyłki jeśli mam gwarancje to oni opłacają a telefon jest wysyłany do Niemiec
Wyatt

Postprzez marik1 » czwartek, 3 listopada 2016, 17:58

Flyagaric napisał(a):To jest duży znany serwis, robiący też gwarancje dla innych znanych marek - podwykonawca. Słynie z tego, że nadużywa odmowy wykonania naprawy gwarancyjnej, ze względu na np. zalanie fona, którego nie było.

P9 ma jeden z najlepszych aparatów na rynku. Poziom jeszcze dla Chińczyków nieosiągalny. Jak najbardziej wart uwagi.

* Huawei to chińska marka.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez Wyatt » czwartek, 3 listopada 2016, 18:22

Ale mu chodziło o takie typowe chińczyki typu mezui, xiaomi, leeco etc
Wyatt

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 18:37

Wyatt napisał(a):Ale mu chodziło o takie typowe chińczyki typu mezui, xiaomi, leeco etc

Chodziło mi dokładnie o te chińczyki, które kupujemy w Chinach. Huawei ma już u nas oficjalną dystrybucję, ale kolega ma rację, że to dość niefortunny skrót myślowy. Powinienem napisać "dla pozostałych Chińczyków".
Flyagaric
VIP

Postprzez AnimalPL » czwartek, 3 listopada 2016, 19:08

Miałem P9. Bardzo solidny fon. PRzyzwoity aparat i calkiem niezla bateria. System raczej przecietny.

Mam aktualnie Lg G5, ktory jest w podobnych pieniadzach do kupienia co P9 (no moze troche drozszy jest lg). Lg ma lepszy aparat i ten tryb wide po prostu mega. Bateria to najwieksza wada tego telefonu, aczkolwiek kupilem powerbanka z wymienna bateria do niego i nie narzekam az tak bardzo, bo wystarczy podmienic i znowu 100% i nie trzeba czekac 1h na naladowanie. Ładowanie bateri jest bardzo szybkie i bez porównania szybsze niz w P9. System w Lg jest tez zdecydowanie bardziej dopracowany i nie mowie tu juz o szybkosci procesora i pamieci ale wygodzie i intuicyjnosci systemu w stosunku do P9.

Lg lepszy imo i zaraz bedzie andek 7.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?