• Reklama

Telefon do 2500 z VAT

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 2500 z VAT

Postprzez Wyatt » poniedziałek, 31 października 2016, 20:00

No to w takim razie mogę zapomnieć o tym telefonie, pozostają mi Xiaomi Mi5s Plus,LeEco 3 Pro, ZUK Z2 PRO, Asus Zenfone 3 Deluxe ZS570KL , ZTE AXON 7

Najbardziej z nich to celuje w tego Asusa a potem dopiero w Xiaomi, a jak szef dobrze sypnie to może i będzie mnie stać na sgs7?
Wyatt

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez marik1 » poniedziałek, 31 października 2016, 20:20

Dopiero co Zuk był w promocji za ok. 300... Wtedy się opłacało. Na pewno 400 nie warty. Zenfony - kto co lubi. Axon dobry sprzęt, choć od premiery nie potaniał. Myślę, że aktualnie dealem jest Le.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez Wyatt » poniedziałek, 31 października 2016, 20:44

Właśnie mnie troche telefon asusa co mam na oku (Zenfone 3 Deluxe ZS570KL) gryzie w oczy a raczej jego cena. Jeżeli nie ona to telefon wprost idealny dla mnie. Dowiedziałem się przed chwilą o Xiaomi Mi note 2 - telefon także godny uwagi ale znowu cena gryzie no i jest to dopiero pre-order. Wiadomo cena spadnie, ale czekanie kolejnego miesiąca bądź dwóch na telefon to już dla mnie stanowczo za długo.

Leeco jest bardzo dobrym sprzętem na papierze snap 821, adreno 530 , 6gb ramu 64gb rom , bateria 4000mah band 20 etc. Jedynie czego mogę się przyczepić to brak jacka, stabilizacji obrazu i chyba nie ma slowmotion. No i można go kupić za 1400zł

Jeżeli nie uda mi się zdobyć ani sgs7 ani telefonu asusa to stanę przed wyborem między xiaomi mi5s plus a tym leeco . jeszcze znajdę jakiś dobry, sprawdzony portal gdzie mogę sobie sprowadzić telefon z chin i git
Wyatt

Postprzez ra-vau » poniedziałek, 31 października 2016, 21:05

Wyatt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ze co? Wszystko masz na forum, jakiego portalu szukasz? Sklepu? Naklep punktow, zdobadz kupon 10$ moze kup tez jakis gdy sie pojawia skoro szukamy drogiego telefonu...

Normalnie bym pisal, "bier le pro3", ale nie napisze, bo moj nie doszedł. Wiec niewiem jak na zywo. Wady znane z recenzji znasz zapewne.

Le to wybor cenowo/wydajnosciowo rewelacja

Kolejnym rozsadnym wyborem bylby mi5 64gb. Z wysylka bez vat powinnien z kuponem wyjsc 1200-1260zl.

Mi5s plus bylby ok, gdyby nie swiadomosc ze za 2/4msc drastycznie stanieje, bo większe zainteresowanie bedzie mi note 2.

Ja bym sobie odpowiedzial samemu czy chcesz kupic telefon na tak dlugo jak meczyles sie z tym s2, czy kupic wydajna bestie (lecz nie najnowsza), pouzywac rok, czy półtora, sprzedac bez problemu i dołożyć to co dzis zostanie z budżetu.

Jesli pierwsza opcja, to bierz S7 EDGE. Cena na wolnym rynku 2200 za nowy egzemplarz od prywatnej oaoby, czy lombardu, jest swietna. Telefon bedzie mial wsparcie dlugi czas, a sam w sobie jest rewelacyjny.

Jesli opcja druga: mi5 64gb od goldweja.

Dlaczego? Dlatego ze le3 robi slabe fotki jednak, a mi5 ma optyczna stabilizacje, cotygodniowe wsparcie, dostanie andk 7.0 i kosztuje prawie polowe s7. Dlaczego nie axon7, nubia z11, mi note2??? Bo zaplacisz z vatem czy bez duuuuzo hajsu, bez realnej gwarancji, a gdy ci upadnie to sie zalamiesz wymiana tego wyswietlacza i kosztami :-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 98

Postprzez Rafal1435 » poniedziałek, 31 października 2016, 21:14

Ja nie mam aktualizacji już drugi tydzień na mi5 pro... Ja bym le nie kupił ze względu na soft, sprzęt to nie wszystko a skoro ktoś używał s2 to przesiadka na cokolwiek nawet na snapdragona serii 6 to przeskok o 7epok :P tak jak wyżej wspomniał kolega wybierz między sgs7 jak chcesz tel bardzo długo używać albo mi5 za 1200zl.
PS. Mi5 ma mimo wszystko nie najlepszy aparat więc nie chcę nawet wiedzieć jak wyglądają fotki z le skoro jest gorszy ;) chyba że apka z miui wali zdjecia
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 października 2016, 21:16 przez Rafal1435, łącznie edytowano 1 raz
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Wyatt » poniedziałek, 31 października 2016, 21:15

Popatrzałem na olx - Samsung Galaxy s7 edge nowy i jeszcze w zaplombowanym pudełko za 2349zł - biere w ciemną jak tylko wypłate w tym tygodniu dostanę :) Zobacze jeszcze gdzieś indziej czy może za 2,5k nie ma edge z goglami VR za 1zł lub w cenie bo aktualnie jest taka promocja, ale chyba poniżej 3k nie znajdę, no ale zobaczymy.

Szkoda trochę bo chciałem zobaczyć jak telefony "chińczyka" działają , myślałem że SGS II przesiąde się na całkiem inny telefon jeżeli chodzi o markę a tutaj się zapowiada, że przesiądę się na ten sam telefon tylko takie tam 5 -6 modeli lepszego :D
Wyatt

Postprzez Rafal1435 » poniedziałek, 31 października 2016, 21:17

Wyatt napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nikt cię nie zmusza do sgs7 przecież :P widzę że szkoda ci kasy mimo wszystko więc się zastanów dwa razy czy warto skoro różnicy pewnie nie zauważysz ;)
Rafal1435
VIP

Postprzez Wyatt » poniedziałek, 31 października 2016, 21:30

Sęk w tym, że mi kasy nie szkoda , uważam że pięniądze są do wydawania a nie kiszenia w kieszeni i czekać na Bóg wie co. Po prostu chodzi mi o czas w jaki zdobędę nowy telefon i gwarancję. O to drugie to mam pewne jeśli kupie u nas w polsce szajsunga . Jeżeli miałbym kupić "chińczyka" to w sumie... nawet bym aż tak bardzo nie żałował - skoro miałem sgsII tyle lat i ani razu na gwarancję go nie oddałem to wniosek jest taki że po prostu dbam o telefon i nie jest mi potrzebna. Oczywiście mogę inaczej szczekać jak przyjdzie taki dzień że bym kupił np. telefon z chin ale gwarancji praktycznie bym nie miał i płacz...albo czekanie długie tygodnie aż przybędzie z serwisu i w międzyczasie telefonu bym nie miał :)
Wyatt

Postprzez marik1 » poniedziałek, 31 października 2016, 21:33

To chyba złe miejsce do pytania, nasze forum jest skupione raczej na telefonach z chin...
marik1
AKTYWNY

Postprzez Wyatt » poniedziałek, 31 października 2016, 21:36

Tu mnie masz :) choć wybrnę z tego - pierwotnie temat powstał, żeby pomóc mi wybrać pomiędzy kilkoma telefonami, które wymieniłem w pierwszym poście z wyłączeniem SGS7 :) a one już są z chin
Wyatt

Postprzez marik1 » poniedziałek, 31 października 2016, 21:38

A mimo to, preferujesz coś na szybko z Polski. Co do Edge - Najlepiej pobawić się choćby w sklepie przed zakupem. Moim zdaniem koszmarnie niewygodne telefony. Tak jak S7 jednym z najwygodniejszych (podobnie jak Mi5), tak wersja Edge w ogóle nie leży w dłoni.
marik1
AKTYWNY

Postprzez Rafal1435 » poniedziałek, 31 października 2016, 21:44

marik1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Potwierdzam, kumpel kupił i jak dla mnie porazka
Rafal1435
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?