• Reklama

Telefon do 2000

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 2000

Postprzez moth » 24 sie 2016, o 00:13

Cena: 2000zł z vatem
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5+
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4+
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne, byle z gwarancją w polsce
Wymagania (parametry, funkcje): jak najlepszy aparat, jakaś spoko bateria, wytrzymały
Opis: zastanawiam się nad xiaomi mi5, xiaomi redmi pro, one plus 3
wiem że redmi pro wyjdzie najtaniej bo jakieś 1600 z ibuygou, one plus 3 wygląda paramentrami bardzo podobnie do mi5, natomiast ma 6gb ramu, ale jak ten ich oxygen? i jak gwarancja jego? co jeszcze z tej półki cenowej jest wartego uwagi? głownie zależy mi na aparacie
moth
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Re: Telefon do 2000

Postprzez pawellabedz » 24 sie 2016, o 05:16

To jak masz 2 koła to już może lepiej kupić coś w sklepie bo na pewno coś jest może s6 może s6 egde plus
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez marik1 » 24 sie 2016, o 13:01

W OP3 nie masz gwarancji jakościowej. Na początku był problem z zarządzaniem RAM oraz nienaturalnym AMOLEDem <soft>, potem część ponaprawiali, aktualna wersja "więcej psuje niż naprawia". Może za rok w końcu dopracują telefon. Jednak on powinien mieć najlepszą gwarancję. Warto poczytać. Xiaomi z Polską gwarancją? Ufałbym jedynie ibg. Choć trochę lecą z cenami. W tym budżecie "telchina" traci sens, szukaj lepiej coś naszego. Chciałem zaproponować SGS7 <budżet>, ale widzę, że masz w kryteriach 5.5+. Znowu, Mi5 jest mniejszy. Zastanów się czego szukasz, pochodź po Polskich salonach, kup co ci się spodoba. Polubisz LG - G4 ma dobre ceny. TouchWiz? Jakiś note 4, galaxy A5 czy S6-tka są w budżecie <koniecznie sprawdzaj na 6.0.1, bo moim zdaniem dostały mocnego kopa>.

Autor postu otrzymał pochwałę
LeEco Le Pro3 6/64
marik1

Pochwały: 3

Postprzez Flyagaric » 24 sie 2016, o 13:12

Podzielam zdanie kolegów wyżej.
W dodatku, myślisz o Redmi Pro? Przecież to tylko Redmi - z definicji ten fon nie będzie przystawał jakością materiałów i komponentów do flagowców. Sam konfig to nie wszystko - zwłaszcza w takim budżecie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Powrót do Jaki telefon kupić ?