• Reklama

Telefon do 200$ z Miui

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 200$ z Miui

Postprzez Redmi » 7 lip 2015, o 01:18

Cena (bez VAT):~200$(możliwe odstępstwa)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,5`-5,7`
Ilość RAM/ROM/Procesor:2gb/b.d
Dual/Single sim: raczej dual, chociaż to nie warunek konieczny
Preferowane marki: użytkuje od roku Xiaomi RedRice i jestem bardzo zadowolony
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez różnicy
Wymagania (parametry, funkcje): ma być w miarę szybki, bateria ~3000-3500mah,fajnie będzie jeżeli telefon będzie miał wsparcie Miui
Opis:
Witam
Poszukuję telefonu w zastępstwo wspomnianego Hongmi.Telefon będzie użytkowany głównie do rozmów,sporadyczne przeglądanie stron internetowych,słuchanie mp3,oraz pykanie w niezbyt wymagające gierki(Clash of clans,Clash of kings,w nic innego nie gram;)
W tej chwili przyglądałem się w zasadzie tylko dwóm modelom(Jiayu S3,RedRice Note)
Na temat S3 chodzą różne opinie i szczerze specjalnie mnie nie zachęciły do zakupu,głównie z powodu problemów jakie mają użytkownicy tej słuchawki.
Może polecicie godnego następcę mojego Hongmi, który dzielnie go zastąpi i zniesie normalne użytkowanie oraz od czasu do czasu upadek na glebę;)
Redmi

Telefon:: Hongmi
ROM: Miui

Reklama

Re: Telefon do 200$ z Miui

Postprzez ddr » 7 lip 2015, o 01:31

Jiayu S3 i Lenovo K3 Note, aczkolwiek trzeba poczekać jeszcze ze 3 miesiące na jakieś miui v6.
Ogólnie trzeba w nich troszkę pogrzebać żeby to miało ręce i nogi.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez thirtyseconds » 7 lip 2015, o 01:35

Nie prościej dozbierać 100 złotych i szarpnąć się na Mi4i? Xiaomi dba o swój sprzęt także ten model powinien szybko wyleczyć się z "chorób wieku dziecięcego" (ponoć ma lekkie problemy z optymalizacją systemu). Tylko ekran będzie mniejszy niż oczekiwany.
Redmi Note jest już stary, a jeśli 5" w mi4i to za malo to warto może poczekać na redmi note2? Niedługo powinien być i strzelam, że specyfikacja będzie taka jak mi4i.

Wysłane z mojego XT1021 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Postprzez Redmi » 8 lip 2015, o 12:30

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jiayu S3,tak bardzo mi się podoba,lecz trochę zacząłem obawiać się o jakość i problemy jakie są z tym telefonem.
Jakiekolwiek grzebanie odpada.Nie dlatego że nie wiem jak,po prostu chciałbym kupić i korzystać;)

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ładne to Mi4i:;)
Może troszkę przekroczyłby mój budżet przy ewentualnym naliczeniu cła,ale na chwilę obecną chyba jest moim faworytem.
Co do Redmi Note,zgadza się,jest to już odgrzewany kotlet,z drugiej strony do moich potrzeb,reasumując jest mi potrzebny duży ekran i mocna bateria.Ratuje go moje zaufanie do marki i fakt że poprzednie redmi dużo wycierpiało,jednak nadal działa dobrze i wkrótce jeszcze zmieni właściciela;)

Dzękuje za podpowiedzi,może ktoś zaproponuje coś jeszcze wartego uwagi?;)
Redmi

Postprzez INTseed » 9 lip 2015, o 12:27

INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez Redmi » 9 lip 2015, o 16:26

A więc po wnikliwej analizie rynku,wszystki za i przeciw.Zakupiłem jednak odgrzewanego kotleta;),czyli Redmi Note z Xiaomiforsale za jedyne 760pln(780 z przesyłką płatną przy odbiorze).
Do zamknięcia.
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.
Redmi

Postprzez Flyagaric » 9 lip 2015, o 17:22

W międzyczasie coś takiego jeszcze wyskoczyło: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_204055.html
Bateria jednak duuużo mniejsza, więc chyba nie najgorszy wybór.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?