• Reklama

Telefon do 200$ z LTE800 (B20)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 200$ z LTE800 (B20)

Postprzez tpawel » 23 kwi 2016, o 18:41

Poszukaj po necie bo widziałem gdzieś touch za 779 z Polski
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Reklama

Postprzez igor_x » 24 kwi 2016, o 00:06

dimebag11 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bierz z gwarą z Polski jakiegoś samsunga.
Póżniej wróć na forum i opisz wrażenia.
Za 200$ nic sensownego z polski i z polskiej dystrybucji nie kupisz.
Wóż, albo przewóz.
Tak to wygląda.
A gwara?
Ściema jakich mało. Niczym się nie różni od tej z Polski.
A nawet gorzej z polskiej dystrybucji.
Wejdź na wątki w dedykowanych forach, sam zobaczysz jak to wygląda.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/32 biały-970zł + kw
Info: PW
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7
Ostrzeżenia: 1

Postprzez tpawel » 24 kwi 2016, o 11:44

Ja już miałem na snapie 410 dwa telefony i już podziękuję. Do tego było 2GB ramu, telefon działa w miarę przez dwa-trzy tygodnie od hard resetu, później zaczynają się lagi, nawet w chromie. Teraz mam snapa 616 i jest o niebo lepiej, choć wiadomo że do flagowcow, nawet zeszłorocznych wiele brakuje. Jeśli już chcesz coś ze słabym prockiem to ok,ale z czystym androidem. Moto G nawet daje radę
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Postprzez dimebag11 » 24 kwi 2016, o 17:23

@tpawel @igor_x
Na necie pewnie widziałeś na allegro. Są nawet tańsze oferty, bo najtaniej z PL jest chyba za 729 zł + wysyłka, tylko nie ma opcji za pobraniem, więc dla mnie odpada. Druga jest nawet z moich okolic za 759 zł + wysyłka.
Rozumiem, że ten Samsung nie ma jakichś rewelacyjnych parametrów (aczkolwiek jak na poprzednie oferty Samsunga, to i tak w kategorii cena/to, co oferuje telefon jest nieźle, szczególnie że teraz wersja czarny Dual Sim wisi chyba w ole za 739 zł). Jak napisałem na początku tego wątku, mam dość słabego już ZTE, więc przesiadka na cokolwiek lepszego i tak byłaby dla mnie skokiem jakościowym. Z drugiej strony, to ciężko powiedzieć coś o telefonie jak się pobawi nim max kilkanaście minut (Samsung), a jeszcze trudniej jest, gdy się opiera tylko na opiniach w internecie.
dimebag11

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?