• Reklama

telefon do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon do 200$

Postprzez kradnolud » 5 lis 2015, o 01:14

Cena (bez VAT): do 200-210$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5"-5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3 RAM
Dual/Single sim: Dual, a najlepiej jakby był dual i slot na karte sd
Preferowane marki: obojętnie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): dobry multitasking, najlepiej wyświetlacz FHD, corning gorilla glass, Android 5.0+
Opis: chciałbym zasięgnąć waszej opinii co do wyboru telefonu, gdyż pierwszy raz zamawiam chińczyka, zastanawiałem się głównie nad Leagoo Elite 1, ale nie jestem pewien, może znacie coś lepszego/bardziej pewnego ;)
kradnolud

Telefon:: G Smart Roma r2

Reklama

Re: telefon do 200$

Postprzez clorox » 5 lis 2015, o 10:05

Spojrzyj na Bluboo Xtouch.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Postprzez kradnolud » 5 lis 2015, o 22:19

o, dzięki, wcześniej nie słyszałem o tym telefonie, a wygląda na to, że bardziej odpowiada moim potrzebom ;)
kradnolud

Telefon:: G Smart Roma r2

Postprzez ddr » 5 lis 2015, o 22:31

Letv x600, jiayu S3
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Aksjomat » 9 lis 2015, o 00:27

Podłączę się do tematu. Przejrzałem wyżej wklejoną listę 10 polecanych.

Cena (bez VAT): mogę wydać 800 zł, czyli 200 $ w przypadku, gdy VAT nie zostanie nałożony np. przy wysyłce z EU czy przy ubezpieczeniu od podatku lub 164 $ gdyby miał być nałożony.
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 4,7 do 5,5 cala.
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2 - 3 GB.
Dual/Single sim: obojętnie.
Preferowane marki: Xiaomi.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie.
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, Gorilla Glass, dobrze żeby było LTE, sprawdzony serwis gwarancyjny.
Opis: wcześniej miałem HTC Wildfire S, który służył mi przez 4 lata. Ponieważ rzadko wymieniam taki sprzęt, więc od nowego telefonu wymagam, żeby wytrzymał przynajmniej 3 lata. Musi mieć ekran nie gorszy niż poprzedni, jeśli chodzi o kolory i gęstość. Ponadto powinien być wytrzymały na upadki, HTC często spadał mi na panele, stół, beton, kafelki z wysokości łóżka, klatki piersiowej czy głowy, raz nawet koziołkując po kilkunastu schodach na klatce i nigdy nie działo mu się nic oprócz kilku rys lub otwierania klapki i wypadania baterii. Był także oblany 2 razy herbatą i przeżył. Dopiero niedawno spadł z wysokości 30 cm i pękł mu ekran na dwie części, w dolnej przestał działać dotyk. Nie trzymałem go w żadnym ochronnym futerale. Może stracił swoje właściwości po takim czasie.

Zastanawiam się nad:
Xiaomi Redmi Note 2 wariant optymistyczny: wyszłoby u Goldwaya 139$ + coś za 17$ - kupon 7$ - zniżka 15$ za zakupy powyżej danej kwoty = 134$, w Eternal Team 140$ + coś za 16$ - 15$ - 7$ - 2$ = 133$ czyli 529 zł bez VAT; wariant pesymistyczny: 646 zł z VAT; wariant średni w TopOne 147$ + coś za 2$ + przesyłka DHL 21$ - 15$ - 7$ = 148$ czyli 588 zł
Xiaomi Mi4i na Gearbest 195$ czyli 775 zł
oraz Meizu Metal, Meizu M2 Note, Lenovo K3 Note, Letv x600.

Z Waszego doświadczenia, który będzie dla mnie lepszy? Brać Redmi Note 2 czy warto dopłacać prawie 200 zł do Mi4i?
Aksjomat

Telefon:: HTC Wildfire S
ROM: Cyanogen Mod 11

Powrót do Jaki telefon kupić ?