• Reklama

Telefon do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 200$

Postprzez Banan3xL » 19 sie 2015, o 18:36

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na forum i od razu chciałbym poprosić was o poradę.
Jestem na etapie kupna telefonu i stwierdziłem, że odejdę od zakupu standardowego Samsunga, a pomyślę nad czymś chińskim, jak zupełnie przez przypadek zobaczyłem ich ceny. Później znalazłem to forum no i stwierdziłem, że warto taki telefon zamówić nawet osobiście, bez pośredników z Allegro.

Cena (bez VAT): do 200$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,5 - 5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB RAM/ 16GB ROM/ Procek 8 rdzeni, 1,5GHZ
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: Xiaomi, Meizu na inne też się nie obrażę
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Nic szczególnego: LTE, Aero 2, slot na karte SD
Opis: Do tej pory wpadły mi w oko nowy Xiaomi Redmi Note 2 (waham się, bo tak na prawdę nie ma żadnej recenzji na jego temat i pewnie jeszcze chwile na nią poczekamy :D ), Jiayu S3 - wszystko niby fajnie, ale widziałem recenzje w której ktoś narzekał na baterie, dzwięk i nie w pełni wykorzystany potencjal 64 - bitowego procka, Meizu M1 Note - brak miejsca na SD, Meizu M2 Note - za M2 note przemawia dual sim i miejsce na karte SD, Lenovo K3 Note - tutaj narzekali na stabilność softu Jeżeli mam być szczery najbliżej mi do Xiaomi Redmi Note 2, Meizu M2 Note lub Lenovo K3 Note. Któryś konkretniej polecicie? Czy może jeszcze inny?
Banan3xL

Telefon:: Samsung

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?