• Reklama

Telefon do 190 USD

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 190 USD

Postprzez Qu4k » 20 maja 2015, o 16:07

Witam, stoję przed zakupem telefonu. Zakładałem już jakiś czas temu podobny temat ale niestety dopiero teraz jestem w stanie zamówić telefon.
Cena (bez VAT): 190USD
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Nie więcej niż 5,5'' oraz FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2GB / bez znaczenia / wiadomo jak najlepszy
Dual/Single sim: Dual z LTE
Preferowane marki: Znana marka np Lenovo, ASUS, Xiaomi itd
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Pewnie Chiny, no ale gdyby był to lepiej w Polsce
Wymagania (parametry, funkcje): Ładny wygląd, DUAL sim z LTE, niezbyt wygórowana cena, nie więcej niż 5,5''.
Opis: Już miałem zamawiać Lenovo K3 NOTE ale teraz zobaczyłem że na allegro są już za 850zł z sklepu z Polski (gwarancja w Polsce) także nie wiem czy zamawianie go w chinach ma sens bo i tak wyjdzie podobna cena jeżeli naliczą vat a tu będę miał gwarancję i szybszą wysyłkę. Chciałbym się dowiedzieć czy jest już coś lepszego od K3 note (w lenovo nie podoba mi się kolor obudowy), czy lepiej zamówić w Chinach czy w Polsce ?

Proszę o pomoc :)
Qu4k

Telefon:: Szajsung

Reklama

Re: Telefon do 190 USD

Postprzez tpawel » 20 maja 2015, o 17:17

no ale jak go sam zamówisz i uda Ci się bez VATu to wyjdzie Ci taniej, więc moze warto spróbować i poczekać te kilkanaście dni? 200zł piechotą nie chodzi. za te 850 zł(230$) może już by kupił coś lepszego?
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Jaki telefon kupić ?