• Reklama

telefon do 170 $

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: telefon do 170 $

Postprzez Ratio » 12 paź 2015, o 23:01

I nie sadzisz że to jest powód by się dwa razy zastanowić nad kupnem?
Ratio

Reklama

Postprzez mihi97 » 12 paź 2015, o 23:33

Równie dobrze można spojrzeć na jakiegoś samsunga i xiaomi, podobna zależność, a jednak stosunek ceny do jakości w xiaomi miażdży. Może akurat wprowadzili dobry model by przekonać ludzi do siebie, sam tego nie wiem dlatego szukam informacji na forum od kogoś kto miał do czynienia z tym modelem.
mihi97

Telefon:: Sony

Postprzez pbl3 » 14 paź 2015, o 01:34

Lenovo P70 rzeczywiście fajny, ale w tej chwili jestem nastawiony już całkowicie na ekran FHD.

To prawda, że jeśli chodzi o jakość wykonania i możliwości w stosunku do ceny, ciężko jest przebić Redmi Note 2 w tej chwili. Bardzo poważnie się nad nim zastanawiam.
Jednak ma ekran o przekątnej 5,5" i jest przez to bardzo długi (można znaleźć telefony 5,5" krótsze o jakieś 5mm). Już przy 5" telefonie (141mm długości) czuję, że telefon wsadzony w kieszeń wpija mi się w pachwinę np. przy wchodzeniu po schodach (spodnie z krótszymi kieszeniami) i zabiłem też już tym kilka par słuchawek. Stąd moje opory :P

Właśnie odkryłem, że TCL 3S i UMI eMax Mini to to samo (chociaż rzekomo nieznacznie różnią się grubością).
pbl3

Postprzez pbl3 » 15 paź 2015, o 19:38

W tej chwili do kupienia na Aliexpress jest Bluboo X500 za 150$. Czytając o X550 natknąłem się na informację, że ma słaby GPS bez GLONASS. Niestety na temat X500 informacje są szczątkowe, ma wyjść pod koniec miesiąca, jest na yt 1 filmik z targów, gdzie na plakietce też brak GLONASS :/ Jak ogólnie z jakością tych telefonów?
pbl3

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?