• Reklama

Telefon do 170$ konkretne wymagania

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 170$ konkretne wymagania

Postprzez mylder » poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 19:30

Cena (bez VAT): 170$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5" - 5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: procesor 4-8rdzeni; Ram min 2GB ROM min 16GB
Dual/Single sim: Bez znaczenia
Preferowane marki: Nie ma znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Nie ma znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): port podczerwieni, czytnik linii papilarnych, dobrze jakby miał też slot na karty microSD

Opis:
Zastanawiam się nad Redmi Note 3 ew Letv 1s(ale lepiej redmi), chyba że w tej cenie są jakieś inne lepsze(albo tańsze)? Szkoda że redmni z 32GB wychodzi poza mój budżet, no chyba, że są gdzieś promocje że dostanie się go w tych pieniądzach?
Koniecznie żeby miał czytnik linii papilarnych i port podczerwieni.
Myślałem też o używanym Samsungu galaxy s5 (ale łatwo trafić na podróbkę)
I pytanie czy redmi note 3 ma slot hybrydowy, czy tylko dual sim bo są sprzeczne informacje w necie.

Za wszelkie sugestie i podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.
mylder

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Telefon do 170$ konkretne wymagania

Postprzez Flyagaric » poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 20:37

Spełnia wszystkie wymagania:
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy- ... o-2gb-16gb
Edit - coś nie mogę znaleźć potwierdzenia o IrDA, a byłem pewien, że tez to ma. Proponuję więc doszukać na własną rękę.
EDIT 2 - Spełnia absolutnie wszystkie twe wymagania. IRDA też jest! Koledzy z jego wątku potwierdzili:
xiaomi-redmi-note-3-pro-ze-snapdragonem-650-t24937-144.html

Zaznaczam, że piszę o wersji Redmi Note 3 PRO !! Ta, o której ty piszesz, to zupełnie inny fon - dopisek PRO jest tu bardzo ważny. Wersja 16GB mieści się w twoim budżecie i ma slot SD i dual. O pozostałe rzeczy pytaj w tamtym wątku.
'Redmi Note 3' i 'Redmi Note 3 Pro', to dwa bardzo różne telefony!

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez mylder » wtorek, 26 kwietnia 2016, 17:44

Dobrze ze zapytalem:) bo kupilbym wersje nie PRO, a ta PRO jest dla mnie znacznie, znacznie lepsza :))

Teraz dolar troche drogi moze potanieje, no chyba że gdzieś jest jakaś dobra promocja na tą słuchawkę?

Pytanko jeszcze, rozumiem że obsługuje on wszystkie polskie sieci komórkowe?
mylder

Postprzez Flyagaric » wtorek, 26 kwietnia 2016, 18:04

mylder napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest temat, do szukania promocji, musisz poszperać na forum i zapytaj tam, oraz może w wątku, który ci podlinkowałem.
Nie ma problemu z obsługą polskich sieci, aczkolwiek pasma Band 20 w LTE chyba nie obsługuje. Ono i tak istnieje szczątkowo w PL, więc to nie problem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Powrót do Jaki telefon kupić ?