• Reklama

Telefon do 170$ i problem z zenfone5

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 170$ i problem z zenfone5

Postprzez hordej » 20 sty 2015, o 12:58

Witam. Poszukuje telefonu za około 170$. Sprzętu będę raczej korzystał do przeglądania internetu, fb(messenger), muzyka i takiego typ aplikacje. Grać jak już to coś typu angry birds. Chciałbym aby telefon posiadał z 2GB pamięci RAM, jakiś dobry procesor żeby wszystko płynnie chodziło i aparat niezłej jakości. Dużym plusem byłby też Dual-Sim bo mam areo2 i chciałbym go wykorzystać.

W oko wpadł mi zenfone5 500cg z procesorem Z2580 tylko no właśnie. Na ali w większości aukcjach jest tak dziwne napisane że sam nie wiem czy te wersje z 2GB ram to mają procka Z2580 czy Z2560...
Takie bzdurne info że nic nie trzyma się kupy :D Np tutaj: http://www.aliexpress.com/item/Original ... 37543.html
Na początku myślałem oo jak fajnie, 170$ za czarną wersje z 2GB ram, na dole w opisie piszę że procek Z2580. A jak patrze na stronce asusa to niby raz piszę że tylko wersje A500CG mogą posiadać lepszy procesor(a u nas tej wersji nie ma). Wchodzę gdzieś indziej to tutaj nagle wersja A501CG(która u nas jest) posiada ten 2580
http://eshop.asus.com/en-GB/mobiles/pho ... 03100.html
To ile jest tych wersji? Słyszałem nawet takie jaja że ktoś zakupił w Polsce ten z dual simem, a tylko jedno wejście było...

Proszę o pomoc bo na Ali będę kupował pierwszy raz i nie bardzo wiem "z czym to się je". Tak jak pisałem, chciałbym coś do max 170$ bo to już jest mój limit, a jak dojdzie do tego vat to do tego czasu musze uzbierać żeby się wypłacić :DD Ewentualnie jakie inne telefony polecacie? Mogą być Chińskie i nie koniecznie z dualem.

Pozdrawiam!!

@Z tego co znalazłem to jak na razie na stronce asusa wersja z UK A501CG ma tylko w opisie "2X2: Intel® Atom™ Multi-Core Z2580/Z2560 Processor 2.0/1.6GHz with Intel Hyper-Threading Technology" reszta tylko Z2560
hordej

Telefon:: HTC Desire HD

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?