• Reklama

Telefon do 1500zł z ekranem QHD

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1500zł z ekranem QHD

Postprzez gooziec » 19 paź 2015, o 14:13

Cena (bez VAT): do 1500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5''-5,7'' 2K/QHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3-4 GB RAM, 32-64 GB ROM (jeżeli jest miejsce na karte SD to wystarczy 16 GB), procesor jakiś wydajny (bez spechalnych preferencji mże być MTK może być Snapdragon)
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: bez różnicy
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez różnicy
Wymagania (parametry, funkcje): telefon ma być przeznaczony do codziennego użytku + okazjonalnie jakieś gry (więc dobrze żeby się nie przegrzewał przy stresie) oraz do VR (mam zamiar dokupić jakiś fajny carboard i pobawić się VR stąd wymagana duża rozdzielczość). Fajnie jakby bateria była w miarę pojemna.
Opis:
Ostatnio moim faworytem stał się Meizu MX4 Pro ze względu na dosyć atrakcyjną cene oraz całkiem niezłe wykonanie. Dodatkowo wydaje się mieć bardzo przyzwoity aparat co byłoby dodatkowym atutem. Niestety nie mam doświadczenia z tą marką (ani z żadną inną chińską marką) więc prosiłbym o porady czy to będzie dobry wybór i ewentualnie co zamiast tego? Zastanawiałem się jeszcze nad LeTV One Pro (ale ta marka to dla mnie jeszcze większa niewiadoma niż Meizu) oraz Xiaomi Mi Note Pro (ale chyba przekracza mój budżet)
gooziec

Telefon:: Samsung Galaxy s II

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?