• Reklama

Telefon do 150$ - laik prosi o pomoc :)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 150$ - laik prosi o pomoc :)

Postprzez romaszka » 11 paź 2014, o 16:47

Witam
Poszukuję, czegoś czym mógłbym zastąpić mojego wysłużonego elma. Na ten cel mam przeznaczone 150$ z małym marginesem, powiedzmy 10$.
Wymagania:
- wyświetlacz nie większy niż 5''
- dual sim (na aero mi nie zależy)
- płynne działanie
- sprawny gps
- przyzwoita bateria

Na chwilę obecną wytypowałem 2 telefony od lenovo (głównie z przekonania do marki) - s650 i s660. Do gustu przypadł mi również iocean x8 mini, co prawda tu musiałbym nagiąć budżet ale myślę że dam radę. Czy byłby to dobry wybór? W którymś wątku widziałem opinię, że telefony nie obsługujące aero2 (900mhz) mogą mieć problemy z zasięgiem gsm. Jak z tym jest? W przypadku podania alternatywy dla s650/s660 proszę o małe porównanie co jest lepsze/gorsze w danym modelu.
romaszka

Telefon:: SE

Reklama

Re: Telefon do 150$ - laik prosi o pomoc :)

Postprzez Dawid7600 » 11 paź 2014, o 18:54

Jeszcze jakbyś dodał do swojego marginesu 10$ to może lepszym wyborem będzie Coolpad F1. Sam przymierzam się do kupna tego modelu. Podobno nie ma lepszego telefonu za tą cenę :-) http://www.aliexpress.com/item/Original ... k=IrqeUnMf
Dawid7600

Pochwały: 1
Telefon:: Samsung Galaxy S+

Re: Telefon do 150$ - laik prosi o pomoc :)

Postprzez romaszka » 12 paź 2014, o 16:01

niestety dalsze naciąganie budżetu nie wchodzi w rachubę
romaszka

Telefon:: SE

Powrót do Jaki telefon kupić ?