• Reklama

Telefon do 1400zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1400zł

Postprzez dewos » 21 paź 2015, o 10:49

Witam obecnie jestem posiadaczem experie V którą kupilem kilka dni po tym jak pokazała się na rynku. Telefon ma już swoje jednak jeszcze daje rade. W obawie że w końcu odmówi posłuszeństwa planuje kupić coś innego. Cena to max 1400 zł z przesyłka itd. A teraz trochę o tym czego potrzebuję. Zakupiłem Z2 ale miałem problemy GPS rozłączał NFC nie działał i min 1/2 dziennie reset, jak się okazało refurbished i chińczyk. Ogółem telefon był fajny niezbyt duży ekran fajny zdjęcia super ale ilość problemów zniechęca. Może miałem pecha i trafiłem na bubla ale cóż bywa.

Cena (bez VAT): max 1400 zł z dostawą
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 5,2 do 5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3GB/ 16GB/ nie bardzo się znam na procesorach
Dual/Single sim: Singiel Sim + sd ( koniecznie bo robię dużo zdjęć )
Preferowane marki: każda byle spełniała wymagania
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): preferuje polską dystrybucję
Wymagania (parametry, funkcje): Telefon oryginalny nie podróbka Nowy nie refurbished Slot na SD Aparat min 13MPx( taki jak mam w V i nie chciałbym gorszego) LTE GPS HSDPA 42 Mbit/s Wifi z ac Radio FM
Opis: Ogółem telefon ma mi służyć do internetu, zdjęć, GPS używam jako nawigacji więc żeby łączył w miarę szybko i nie przerywał gry jakieś mało wymagające na V się nie tną z 1 GB ramu na 3 też nie będą.
dewos

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Telefon do 1400zł

Postprzez marx » 21 paź 2015, o 18:50

moje typy to LeTV One Le1 lub jak obawiasz się nieznanej marki to Lenovo ZUK Z1, szybki, solidny z dobrym aparatem.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Jaki telefon kupić ?