• Reklama

Telefon do 1400zł (razem z VAT) - One Plus One?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1400zł (razem z VAT) - One Plus One?

Postprzez 40rozbojnik » 15 paź 2015, o 16:16

Witam,
odstałem nieco od tematu, dlatego zakładam wątek. Znajoma potrzebuje zakupić nowy smarkfon (stary zakończył żywot), dysponuje kwotą ~1300-1400zł (nie więcej). Znajoma nie gra w gry, smartfona używa do dzwonienia, sms'ów, muzyki i internetu. Okazjonalnie GPS przez Google Maps.

Wymagania wg. szablonu:

Cena (bez VAT): 1078 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5 cala/FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2GB/ min. 32GB/ min. 4 rdzenie
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: One Plus, Xiaomi, Huawei‎
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): LTE konieczne; bateria wystarczająca na 2-3 dni normalnego użytkowania; głośnik zewnętrzny o przyzwoitej jakości; OS dopracowany, spolszczony i prosty w obsłudze, wsparcie techniczne/gwarancyjne w europie bardzo mile widziane.

Osobiście nie używałem i nie mam zamiaru używać sprzętu z tego przedziału cenowego. Dla mnie telefon ma kosztować maksymalnie ~800zł (a najlepiej mniej) - stąd moje pytanie: Jaki smartfon z Państwa Środka spełnia te wymagania? Dodam, że koleżanka wytypowała One Plus One jako głównego kandydata. W tej chwili kosztuje w oficjalnym sklepie ~1300zł razem z wysyłką (ponoć z magazynów europejskich). Czy na chwilę obecną jest on wart swojej ceny? A może są jakieś ciekawe propozycje innych modeli/firm?
40rozbojnik

Pochwały: 8
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: stable 26.0.0

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?