• Reklama

Telefon do 1200 zł.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1200 zł.

Postprzez dobi » 18 sie 2015, o 22:27

Cena: do 1200 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 - ponad 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2 GB ram
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: Asus, Xiaomi, Meizu, Huawei, LG
Miejsce zakupu: Polska lub Chiny

Wymagania (parametry, funkcje) :
Podstawowe parametry to LTE, aparat robiący dobrej lub bardzo dobrej jakości zdjęcia, ekran Full HD i bateria min. 3000 mAh. Dobrze gdyby był też slot na microSd, ale nie jest to warunkiem koniecznym.

Chyba przestalem się jarać każdym nowym modelem i zmienianiem telefonów co kilka miesięcy. Szukam czegoś na dłużej.
Zastanawiam się nad Xiaomi Mi4 (miui, aparat) , Meizu MX 4 (aparat 20 mega), Asus Zenfone 2 (4 GB RAM, nie wiem jak z jakością aparatu, microsd) i Huawei Honor 6 (na jego korzyść przemawia 3 GB RAM, microsd).
Który telefon wg Was najlepiej sprostał moim wymaganiom? Który będzie miał najlepszy aparat i działać będzie bez zadyszki?

Dzięki za pomoc.
dobi

Pochwały: 1

Reklama

Re: Telefon do 1200 zł.

Postprzez Flyagaric » 19 sie 2015, o 13:49

Skoro kupić chcesz w Chinach, to budżet wystarczy ci już na LeTV Le1 i Meizu MX5 - oba wydają się znakomite. Ponieważ LeTV posiada tutaj już kilka osób, to lekkie wskazanie na niego właśnie.
Mi4 to równie dobry wybór. Honor 6 i znakomity aparat? Chyba nie jest źle, ale jakoś szczególnie się tu nie wyróżnia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?